Size bir telefon kadar yakınız
0 541 271 42 16
Dil Seçin
trende

KALİTE POLİTİKAMIZ

Anasayfa » KALİTE POLİTİKAMIZ

kalite-politikamiz

Çalışkan uydu servisi, teknik servis sektöründe ;

Eğitim ve kaliteyi ön planda tutmayı, yeniliklere açık olmayı, daha kısa zamanda daha fazla işi, daha az maliyetlere gerçekleştirmeyi, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önüne alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilenmeyi,

Yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına, hayatına ve çevreye önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini arttıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı,İnsan kaynağını geliştirmeyi, mevcut sistemin etkinliğini tanımlanan süreçlerin performansları dahilinde sürekli gözden geçirip her türlü iyileştirme faaliyeti için gerekli kaynakları sağlamayı,Benimsemiş ve amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi…. Sürekli olarak kendimiz ve çevremizi, dünyadaki gelişmelere paralel tutarak; hizmetlerimizde çeşitliliği yakalamak.
Dinamik…. Çalışanlarımızı ve hizmetlerimizi hızla değişen teknolojiye adapte edip, hizmetlerimizi her zaman vaktinde ifa etmek.
Müşteri odaklı….. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmak; müşterilerimizin hayal ettikleri, kendilerine has hizmetleri gerçeğe dönüştürmek.

VİZYONUMUZ

calıskan uydu servisi olarak;
Çalışanlarımız… Dinamik ve sağduyuludur; ekip çalışmasına inanır ve bunu çalışma hayatlarında uygularlar.
Çalışma ortamımız… Çalışanların rahatı ve verimliliği için uygun; neşeli ve çevreye karşı saygılıdır.
Hizmetlerimiz…. Yaratıcıdır. Pratik çözümler sunarak müşterilerimiz için en kullanışlı hale getirilmişlerdir.

logo-1

 

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN