Size bir telefon kadar yakınız
0 541 271 42 16
Dil Seçin
trende

Gürpınar uydu servisi

19.03.2018
2 görüntülenme
Gürpınar uydu servisi
95 / 100

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi, Gürpınar uyducu, Gürpınar canak ayarı,Gürpınar Merkezi Uydu sistemi kurulumu,Gürpınar uydu kurulum,Gürpınar uydu Montajı,Gürpınar uydu tamircisi,Gürpınar uydu tamiri,Gürpınar Uydu Sistemleri,Gürpınar Çanak anten montajı,Gürpınar canak anten ayarı,Gürpınar canak yer değiştirilmesi,Gürpınar hd alıcı ve lnb tamiri,Gürpınar lnb değişimi ve çoklu lnb montajı gibi işlerinizi,merkezi uydu montajı, tamiri gibi servis işlerinizi yapmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi

Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek için Ekip çalışmalarını tüm birimlerinde hayata geçirmiş,çalıskan uydu servisi Uydu sistemlerinizin ayarlanması, çoklayıcı, dağıtıcı anahtarı, kanal ayarı, montaj ve LCD, LED, HD televizyon tamiri, ekran değişimi, kurulumu, hoparlör tamiri ve yedek parçalarla çözümlemektetir.Ayrıca TV kumanda tamiri, televizyon tüpü tamiri, uydu kablosu ve oto teyp tamiri de yapmaktayız.

Gürpınar uyducu

Gürpınar uyducu, olarak Sizlere sunduğumuz hizmetler ile asla bir arıza durumu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Televizyon veya uydu alıcınızda meydana gelen arıza veya herhangi bir sorunda sizlere verdiğimiz numaralardan  Gürpınar uydu servisi ekiplerine ulaşarak oldukça kısa bir süre içinde yardım alabilirsiniz.

Uydular, televizyonların olmazsa olmaz parçaları haline gelmiş durumdalar.Televizyonlarda en iyi görüntü kullanabilmek için farklı alternatifleri değerlendirmek isteyenlerin doğru çözümü uydulardır.

En iyi kalite ile en kısa süre içinde yayınınızı aktif hale getiren Gürpınar uydu servisi ekiplerimiz ile sizlerde asla yayından kopmaz, TV’keyfinize devam edersiniz

 Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar canak ayarı

Gürpınar uydu servisi , profesyonel çalışma anlayışını benimser. Uydular için; bakım, onarım ve aynı zamanda kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

En çok kullanılan uydu markalarından başlayarak, daha az kullanılan uydu markalarına kadar, geniş yelpazede çalışma olanağına sahibiz.

Gürpınar uydu servisi çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini benimsemekte ve teknolojinin gerekliliklerine uygun çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Her uydu, çalışma prensibi için aynı mantığa sahip olsalar da gerekli işlemlerin tamamlanması için farklı yaklaşımlar gerektirebilirler. Profesyonel ekiple gerçekleştirilmelidir. Uydular elektronik cihazlar. Bu süre belirli zaman aralıklarında kontrol edilmeleri gereklidir

Eğer bakımlar yapılmazsa arızalanmalar meydana gelebilir. Aynı anda yapılan uydu güncellemeleri ile de değiştirebilirsiniz kanal bulma ve yeni kanal izleme seçenekleri ortaya çıkar.

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi

Türksat Uydusu otomatik güncelleme

1-) Türksat Uydusu otomatik güncelleme yapabilmek için izlenebilecek 2 yol var. Bunlardan ilki otomatik frekans ayarı girilerek tüm kanalların uydu cihazı tarafından bulunması sağlanabilir.

Diğer yöntem ise kanalların bulunduğu frekanslar tek tek taratılarak kurulum yapılabilir.

2-) Otomatik güncelleme yapabilmek içinTürkiye ve Avrupa’dan Türksat Tanıtım (12380 V SR:27500 FEC:3/4) eğer Yurtdışından veya Türkiye’nin doğu bölgelerinden güncelleme yapıyorsanız,

Türkiye ve Orta Asya’dan Türksat Paket (12423 H SR:30000 FEC:3/4) otomatik kanal arama parametreleri manuel olarak girilmeli ve Şebeke Arama (Network Search) açık seçilmelidir.

3-) Bu yenilik kapsamında şebeke tarama hizmetinden faydalanmak için, bulunduğunuz kapsama alanına göre aşağıdaki tabloda verilen herhangi bir frekans kullanılabilecektir.Uydu alıcısının Kurulum veya Ayarlar menüsünden,

Tek Kanal Arama alt menüsünde, Uydu kısmında Türksat 42° E ve Türksat Ankara Paket parametrelerini manuel olarak girilerek,Şebeke Arama (Network Search) açık seçilmelidir.

Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir. Uydu kurulumları markalara ve cihazlara göre değişiklik göstermektedir.

Türksat 3A Uydusu

Türksat 3A uydusu 42° Doğu lokasyonunda hizmet vermekte olan uydumuz 1296 MHz bant genişliğine sahiptir.

Önceki nesil uydularımıza kıyasla daha yüksek bir kullanım kapasitesine sahip olan Türksat 3A uydusu,

hem uydu haberleşme hizmetleri, hem de Avrupa, Türkiye ve Orta Asya üzerinden doğrudan TV yayınları için kullanılmaktadır.

Türksat 3A uydusunun sahip olduğu yüksek alış gücü avantajına sahip Türkiye kapsama alanı,

Türkiye‘den uplink yapacak TV yayınları, genişbant veri hizmetleri, VSAT ve darbant veri hizmetleri için kullanılmaktadır.

Böylece küçük çaplı ve düşük maliyetli uplink sistemleriyle uydu üzerinden hizmet veren kullanıcılara büyük kolaylık sağlanmıştır.

Türksat 4A Uydusu

Türksat 4A ve Türksat 4B haberleşme uydularının tedariki için 7 Mart 2011 tarihinde Japon Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) firması ile sözleşme imzalanmıştır.

Türksat 4A haberleşme uydusu 14 Şubat 2014 tarihinde Kazakistan’daki Baykonur Uzay Üssü’nden Proton roketiyle uzaya gönderilmiştir.

Türksat 4A, Ku-bant ‘ta Türkiye, Kuzey Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Asya ile Sahra Altı Afrika bölgelerini kapsamaktadır. Uydu üzerinde ayrıca Ka-Bant da kullanılmaktadır.

Daha önce hizmet verilemeyen sahra altı Afrika’ya da Türksat 4A aracılığıyla DTH, SNG, VSAT gibi hizmetlerin ulaştırılması mümkün olmaktadır.

Türksat 4A, 42° Doğu yörüngesinde, 2016 yılında ömrünü tamamlayan Türksat 2A’nın yerini alırken, önemli bir kapasite artışı da sağlamıştır.

Bu yörüngedeki Türksat uyduları üzerinden yayın yapan TV sayısı 2016 yılı sonu itibarıyla 580’e ulaşmıştır.

Türksat 4B Uydusu

Türksat 4B haberleşme uydusu, 16 Ekim 2015 tarihinde Kazakistan Baykonur Uzay Üssü’nden başarıyla fırlatılmıştır. 3400 MHz bant genişliğine sahip Türksat 4B ile birlikte 50° Doğu yörüngesinde ilk defa Türksat uydusu işletilmektedir.

Türksat 4B haberleşme uydusu, Türkiye, Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Çin’in Batısını içine alan Güney Batı Asya’yı kapsama altına almaktadır.

Gürpınar uydu sistemleri

Gürpınar uydu servisi çalışmalarımız; uydu alıcıları montajı, onarımı, bakımı. Gerekli altyapı teknolojisine sahip olmamız sayesinde, tamamen kaliteli işçilik gerçekleştirmekteyiz.Günümüzde her yerde tercih edilen uydu cihazları için servislere ihtiyaç duyulmaktadır.ister SD ister HD uydu alıcıları olsun hepsinin kurulumu yapılır ya da tamiri de yapılabiliyor. Gürpınar uydu servisi olarak biz de bu hizmetleri sunmaktayız. 

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu tamircisi

Gürpınar uydu tamircisi nin Yapması Gerekenler

1-)Uydu ayarını yapacak olan servisin iş güvenliğine dikkat etmesi gereklidir.

2-)Uydu anteni monte edilen zeminin sağlam olması.

3-)Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek şekilde monte edilmesi.

4-)Kullanan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması ya da kutulu kullanılan RGU 6 kablosunun yırtık veya eksik olmaması gereklidir.

5-)Kullanılan RGU 6 Anten kablosu F kolektörlerin güzel bir şekilde izole edilmesi gerekmektedir.

6-)Kullanılacak çanak anten Türksat için 65’lik çanak veya 85’lik çanak kullanılmaktadır.

7-)Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı kablo kullanılması gerekmektedir.

8-)Kullanılacak Çanak Anten LNB plastiği A kalite olması gerekmektedir.

9-)Kullanılacak Çanak Anten saç kalınlığı TSE standartlarına göre olmalıdır. Uzun yıllar boyunca kullanmanız için çanak antene takılacak LNB en iyi çekiş gücüne sahip olması için 0.1 Db olması gerekmektedir.

10-)Digiturk için kullanılacak LNB MDU 2 LNB, MDU 3 LNB, MDU 4 LNB, MDU 5 LNB kullanılmaktadır.

11-)D-Smart için kullanılacak olan LNB 0.1 Db Universal LNB kullanılmaktadır.

12-)Türksat uydu için en iyi LNB 0.1 Db Universal LNB kullanılmaktadır.

13-)Merkez sistem kullanılması gereken LNB profesyonel Quattro Quandro LNB, Santral LNB kullanılması gereklidir.

Gürpınar uydu tamircisi

Oluşabilecek Uydu Arızaları:

LNB ucunda oluşan kırık yüzünden LNB içine su alır veya cihazınızdan gelen aşırı akım sonucunda bozulabilir.
Uydu kablosu güneşten çatlayıp içerisine su alabilir.

Uydu kablosu su almış ise cihazınızın toneri bozulabilir.Uydu kablosu su alma sorunu TSE kablo ile çözülmektedir

Uydu kablosu çatlaması veya su alması televizyonunuzun anakartını yakabilir!Çanak anten arızası ayarı bozulabilir.Çanak anten montaj ayağı yerinden oynamış veya çıkmış olabilir.Çanak anten vidaları gevşemiş olabilir.

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar Merkezi Uydu sistemi kurulumu

Merkezi uydu sistemleri topu konutlarda ve apartmanlarda oldukça faydalı bir sistemdir. Tek bir merkezi çanak üzerinden tüm dairelere elektrik ya da televizyon sinyali verilmektedir. Böylelikle her dairenin dış cephesinde kötü görüntü oluşturan çanak anten görüntüsüne son bulmaktadır. Merkezi sistemi montajı ve düzenli bakımı İstanbul geneli servis ağımız ve donanımlı altyapı ve cihazlarımız ile sağlamaktayız. Merkezi sistemi hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sorunsuz merkezi sistemi montajı da gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem birçok dairenin faydalanabildiği bir Merkezi uydu sistemi nasıl çalışır? sistem olduğundan dolayı aynı zamanda pratik de bir sistemdir.

merkezi uydu ayarının yapılması

Merkezi Uydu sistemi, ilk olarak uydu ayarının yapılması için merkezi sistem anten ile irtibat halinde olmalısınız. İkaz Farklı sorun kaynaklı oluşan her şeyden önce görüntü kirliliğe yol açmamaktadır.

Günümüzde oldukça güzel toplu konutlar yapılmaktadır. Dış cepheleri mimari açıdan eşsiz görünümde sahip olan rezidans tarzı binaların,güzel görünümünü engelleyen herhangi bir unsu bu sistem ile engellenebilmektedir.

Üstelik tek bir merkezden bütün daireler yararlanabilmektedir. Bu sistem sadece toplu konutlar için değil aynı zamanda villa tipi konutlar için de güzel bir avantajdır.

Tek bir merkezi sistemi ile tüm odalardaki teleziyonlar sinyal alabilmek için ile beraber, internet sinyali de sağlanabilmektedir.

Merkezi Uydu Sistemi çok daha Ekonomiktir

Merkezi uydu sistemleri yer almayan konutlarda her bir daire sahibi kendi uydu sistemini kurmaktadır. Bu her daire için ek bir maliyet demektir. Üstelik her daire sahibi kendi uydu sistemi bozulduğunda uydu servisi hizmetine de ek masraflar ödemektedir. Merkezi sistemi tam aksine daha ekonomiktir ve daire sahiplerini ek uydu sistemi kurulumdan kurtarır.

Üstelik herhangi aksalıklarda merkezi uydu servisi tamiri tek bir elden yürütülür.  Her türlü merkezi uydu sistemi montajı, bakımı ya da merkezi servisi için Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli alt yapıya ve teknolojik donanıma sahip merkezi uydu sistemi montajını gerkçekleştirebiliriz. Uzun ömür ve dayanıklı malzmelere sahip bir merkezi uydu sistemiyle senelerce sorunsuz net sinyal alabilmek DiSEqC seçeneği kapalı olarak gelecek. Sağ “ok” seçimi yaparak deneme yoluyla sinyal gelene kadar gezin. Hangisinde sinyal gelirse orada bırakın. Motor yazan menü ise kapalı kalacak. imkanınız olmaktadır.

Sistem Kurulumlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merkezi uydu sistemi montajlarında dikkat edilmesi gereken bir çok unsur vardır. Öncelikle kurulumu gerçekleştiren yetkili servisin referans çalışmaları araştırılmalıdır.

Merkezi sistemi kalitesiz bir altyapıya sahip ise anlık hava değişimlerinden bile etkilenerek düşük sinyal gönderir. Sonuç olarak, birçok dairede akşam keyfi hüsran ile sonuçlanır.

Bu tür olumsuzlukları Merkezi Uydu Santral Kurulumu engelleyebilmek için firmamız

her zaman garantisi tam yedek parçaları orijinal olan marka ve modellerin

merkezi sistem ürünlerinin Merkezi Uydu Santral Kurulumu montajını gerçekleştirmektedir.

uydu sistemi kurulumu nasıl yapılır

İstanbul genelinde sunduğumuz hizmet kalitemiz ile uydu servisi, tamiri ve merkezi sistemi montajı gerçekleştirmekteyiz.

Her bir hizmetimiz firmamız güvencesi altında olup, sizi memnun eden ve güven veren servis hizmetinde örnek firmayız

Merkezi Uydu Santral Ayarı Bizimle çalışanın konforunu yaşayın. Hemen bizimle iletişime geçin ve size çok kısa sürede hem ekonomik hem de ihtiyaçları tam karşılayan çözümler sunalım.

Merkezi uydu servisi Uydu Sistem Tamiri alanında senelerin verdiği tecrübe ile

Uydu Sistem Tamiri konusunda uzman kadro Merkezi Uydu Santral Fiyat ve servis ağımız ile size hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Uydu montajı ve tamiri konusunda ilk amacımız sizi memnun eden, kalıcı çözümler üretmektir. Her hizmetimiz ve servisimizde müşterilerimizin memnuniyeti üstün hizmet performansımız ile sağlarken, uygun servis bütçeleri çıkarmaktayız.

 

Gürpınar merkezi sistem uyducu

Gürpınar canak anten ayarı

Çanak Anten Ayarı Doğru Şekilde Nasıl Ayarlanır

Türksat üzerinden yayınların izlenebilmesi için çanak anten, uydu alıcısı ve LNB ihtiyacı bulunuyor. Bunlar bulunmadan ise ilgili yayınların izlenmesi mümkün değildir ve çanak anten ayarı doğru yapılmaz ise seyir zevkiniz yarıda kesilebilir.

Ülkemizde daha önceki dönemlerde analog sistem yaygın bir şekilde kullanılırdı. Analog yayınlarda ayar olarak küçük sapmaların yaşaması televizyonun izlenmesi açısından herhangi bir soruna neden olmazdı. Sadece karlı havalarda televizyon izlemek biraz sıkıntılı olurdu.

Analog yayından dijital yayına geçilmesi ise sinyal göndericinin doğrudan uyduya odaklanması gerekir. Özellikle küçük sapmalar bile sinyaldeki kalitenin olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olur.

Bu nedenle çanak anten ayarı yapılarak titizlikle kurulum işlemine geçilmesi gerekmektedir. Sorunsuz bir yayının sağlanması adına uzman ekipten yardım almanız bu konuda tam olarak beklediğiniz sonuçların alınmasına neden olur.

Çanak Anten Ayarı Doğru Şekilde Nasıl Ayarlanır

İlk olarak ayarı sağlayabilmek için uydu alıcı ve televizyonun gerekli olan bağlantılarının yapılması lazımdır. Bunun için çanak antene LNB cihazınızın bağlanmasını sağlamalısınız.

Kablo yardımıyla bu iki cihazın bağlamasını sağlayın. Kablonun kalitesi sinyalin daha iyi bir şekilde alınmasına neden olur.

Bu nedenle daha iyi bir görüntü kalitesi için kaliteli kablolar kullanmanız iyi olacaktır. Bağlantının hemen ardından ise elektrik bağlantılarını yaparak cihazların çalıştırılmasını sağlayınız.

Çanak anten ayarı ise sol-sağ veya aşağı-yukarı yaparak yapılmalıdır. Bu nedenle anteninizi son derece iyi bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir yerde bulunmalısınız.

TV ekranı üzerinde sinyal seviyelerini gördükçe çanak anteni bu bağlamda hareket ettirmeye devam edin. Ekranda eğer sinyal seviyesi yüksek olarak görülüyorsa çanak antenin vidalarını sıkarak sinyal seviyesini kontrol altına alın.

Daha sonrasında ise LNB ayarlarını yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz. Sağa ve sola doğru bu cihazı hareket ettirerek yüksek sinyal seviyelerine ulaşınca vidaları sıkın.

Böylelikle sinyal konusundaki bütün sorunu kökten çözmüş olacaksınız.

Sizlerde Gürpınar Uydu Servisi tarafından sizlere yapılan hizmetleri en iyi şartlarda değerlendirebilir ve uygun fiyata kaliteli ürün kullanmanın zevkini çıkartabilirsiniz.

Film alıcıları, film, dizi, maç ve programlar ve daha fazlası  ıcın Gürpınar uydu servisi olarak tüm mahallelere Gürpınar Uydu Servisi hizmeti veriyoruz. 

Gürpınar Uydu Servisi

Türksat Uyducu

Türksat Uydu yayınlarının izlenebilmesi için alış anten, LNB ve uydu alıcıları (receiver) kullanılmalıdır. Yayınların sorunsuz bir şekilde izlenebilmesi ancak alış anteninin uyduya tam olarak odaklanması ile mümkündür. Bu nedenle anten kuruluöu mutlaka yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip profesyonel servislere yaptırılmalıdır.

Buradan herhangi bir ekipman kullanmadan var olan uydu anteninin ayarının olamayacağının, yanlış işlem ile cihazınıza kendiniz zarar verebilirsiniz. Gürpınar uydu servisi için bizi aramanız yeterli. Aradığınız andan itibaren en geç 45 dakika içerisinde servisimiz kapınızda olacaktır.

Gürpınar uydu servisi

Dijitürk Uyducu

Eutelsat Uydu yayınlarının izlenebilmesi için alış anteni, LNB ve uydu alıcıları (receiver) kullanılmaktadır. Yayınların sorunsuz izlenebilmesi ancak alış anteninin uyduya tam olarak odaklanması ile mümkündür. Bu nedenle anten kurulumu mutlaka yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip profesyonel servislere yaptırılmalıdır.

Buradan herhangi bir ekipman kullanmadan var olan uydu anteninin ayarının olamayacağının, yanlış işlem ile cihazınıza kendiniz zarar verebilirsiniz. Gürpınar uydu servisiiçin bizi aramanız yeterli. Aradığınız andan itibaren en geç 45 dakika içerisinde servisimiz kapınızda olacaktır. 

Uyducu Astra Uydu Kurulumu ve Ayarı

Astra Uydu yayınlarının izlenebilmesi için alış anteni, LNB ve uydu alıcıları (receiver) kullanılmaktadır. Yayınların sorunsuz izlenebilmesi ancak alış anteninin uyduya tam olarak odaklanması ile mümkündür. Bu nedenle anten kurulumu mutlaka yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip profesyonel servislere yaptırılmalıdır.

Buradan herhangi bir ekipman kullanmadan var olan uydu anteninin ayarının olamayacağının, yanlış işlem ile cihazınıza kendiniz zarar verebilirsiniz. Gürpınar uydu servisi için bizi aramanız yeterli. Aradığınız andan itibaren en geç 45 dakika içerisinde servisimiz kapınızda olacaktır.

Gürpınar uydu servisi

Uyducu Dsmart Uydu Ayarı ve Kurulumu

Dsmart çanak anten Uydu yayınlarının izlenebilmesi için alış anteni, LNB ve uydu alıcıları (receiver) kullanılmaktadır. Yayınların sorunsuz izlenebilmesi ancak alış anteninin uyduya tam olarak odaklanması ile mümkündür. Bu nedenle anten kurulumu mutlaka yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip profesyonel servislere yaptırılmalıdır.

Buradan herhangi bir ekipman kullanmadan var olan uydu anteninin ayarının olamayacağının, yanlış işlem ile cihazınıza kendiniz zarar verebilirsiniz. Gürpınar uydu servisi için bizi aramanız yeterli. Aradığınız andan itibaren en geç 45 dakika içerisinde servisimiz kapınızda olacaktır.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Uydu Alıcısı Markaları

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai,Arçelik ,Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Yumatu, Tekniksat, Starbox, Türksat, Tivibu, Digiturk, Dsmart

uydu ayarı,uydu montajı,uydu yön ayarı,çanak anten montajı,çanak anten ayarı,uydu tamiri,tv arıza servisi,

televizyon kanal yükleme,televizyon duvara montaj,türksat kanal yükleme,digiturk kanal yükleme,türksat kurulum,

digiturk arıza,digiturk ayarı,astra ayarı,astra kurulumu,eutelsat ayarı,eutelsat kurulumu,d-smart ayarı,d-smart kurulumu

Gürpınar Uydu Ayarlama

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu bağlantısı seçenekleri Binlerce yeni nesil Tv kanallarılarını HD kalitesiyle seyrinize neden, Apartman, site ve blok odalarında multi anahtar merkezi uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Gürpınar uydu servisi  olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, her uydu montajı, uydu kullanımı için ve tamirleri için Gürpınar uydu servisi destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

2000’li yılların başından itibaren kullanımları aktif olarak izlenen uydular, oldukça hassas yapıdadırlar. Uyduların sahip oldukları değerle beraber, gerekli olan uydu işlemlerinin profesyonel ellerde gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer sorunlarınız çanak anten servisi taleplerinizi daha iyi hale getirmek şeklinde ortaya koyacaktır.

Gürpınar Uydu Çanak Anten Servisi

Uydular kolay arızalanabilen ve bozulabilen elektronik cihazlardır. Bu aralıktan belirli aralıklarla bakımların gereklerinden. Hem de uydu güncellemesi yapılmış olur. Güncelleme sayesinde de frekansı değişen kanallar izlenebilmektedir. Bir süre sonra kanalların frekansları değişebilmektedir. Bu noktada de kanallar kaybolabilmektedir. Bunun engellenmesi için güncellemeler düzenli olarak aynı zamanda yeni kanalların izlenmesi de mevcuttur. Bütün sorunlerinize ince ayar, bakım ve montaj işlerinizde kapı kapı dolaşımı lider marka ile çalışmak sizlerin faydanıza yapmanız.

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi olarak, en kaliteli ve uygun hizmet sunmaktayız. Uydu kurulumları, çanak anten kurulumları ve montajları, ücretsiz alan keşfi, güncelleme ve bakımlar gibi hizmetler müşterilerimize sunar. Bu yönde son derece rahat bir şekilde kullanım sağlıyorsunuz. Uzun süreli çalışmak için bakımları aksatmamalısınız. Bakımlar yapılmadığı için deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Hava şartlarının kötü olması, kuşlar ve benzeri nedenler ile çanak antenleri ve uydular bozulabilmektedir. Bu konuda hemen bizimle iletişime geçerek anında aksiyon bekliyoruz. Günlerce uydu kurulumu beklemenize gerek yok. Hemen kurulum ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gürpınar uydu montajı

Fiyat konusunda da yardımcı olmaktayız. Kaliteyi ucuza getirmek için biz buradayız. Hemen bizimle iletişime geçerek kaliteye sahip olabilirsiniz. Gürpınar uydu servisi  olarak televizyonunuzu sorunsuz bir şekilde izlemenizi bulacaksınızuz. Görüntünün kaliteli çalışması ve yayın akışının sürekli çalışması sağlaruz. Özellikle bakım ve güncellemeler ile televizyonunuz oldukça kaliteli hale gelecektir. Bunun için düzenli bakım ve güncelleme zamanlarını atlamayınız.

Gürpınar uydu servisi

Gürpınar uydu servisi Apartmanların çatılarında ve balkonlarında bulunan  çanak antenlerin  görüntü kirliligi olan kullanım binalarınız  merkezi çanak anten  sistemi kurulumu yapıyoruz, tek merkezden dairelere kablo bağlantıları bina yapı merkezi anten sistemlerinde evinde birkaç kadar televizyon izleyenler içinde kolaylık saglamaktadir, firmamız garantili titiz işcilik hizmet sağlaması, merkezi uydu ve çanak anten sistemleri arıza çözümleriniz için teknik destek alabilir, kurulum ve montajlarınız için haftanın her günü bizi araya bilirsiniz.

Gürpınar uydu servisi çanak anten sistemlerinizle ilgili arızalarıza teknik servis ustalarımızla haftanın her günü teknik servis HİZMETİ veriyoruz, televizyonlarınızda OLUŞAN sinyal kayıpları, kanal donmaları Uydu Cihazı arızaları, uydu yönü bulma, çanak anten kablo arıza degişimleniz Için firmamızdan usta talebinde bulunabilirsiniz .  

EtiketlerGürpınar uydu servisi, Gürpınar uyducu, Gürpınar canak ayarı, Gürpınar Merkezi Uydu şifresi, Gürpınar uydu kurulum, Gürpınar uydu Montajı,Gürpınar uydu tamircisi,Gürpınar uydu tamiri, Gürpınar Uydu Sistemleri

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler:büyükçekmece uydu servisi ,esenyurt uydu servisi,Avcılar uydu servisi,beylikdüzü uydu servisi,Sefaköy uydu servisi,Ataköy uydu servisi,Kanarya uydu servisi,Balıkyolu uydu servisi,Florya uydu servisi,Yeşilköy uydu servisi,Yeşilyurt uydu servisi,Firuzköy uydu servisi,Ambarlı uydu servisi,Güzelce uydu servisi,Mimarsinan uydu servisi,Çakmaklı uydu servisi,Kavaklı uydu servisi,Gürpınar uydu servisi,Hadımköy uydu servisi,Bahçeşehir uydu servisi,Esenkent uydu servisi,yakuplu uydu servisi,mimaroba uydu servisi,Küçükçekmece uydu servisi,kıraç uydu servisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN