Size bir telefon kadar yakınız
05309707135
Dil Seçin
trende

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi

15.12.2020
166 görüntülenme
Esenyurt Camasir Makinesi Servisi
100 / 100

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi mi arıyorsunuz ? Uygun fiyat – Kaliteli işçilik ve 20 yıllık sektör tecrübesi ile 1 yıl garantili şekilde tamir işlemi yapmaktayız.bununla birlikte Uzman teknik servis kadromuz 7/24 hizmetinizde.Esenyurt Camasir Makinesi tamir fiyatı için bizi arayabilirsiniz..Sonuç olarak Profesyonel teknik servis ekibimiz sonuç olarak sizlere bir telefon kadar yakın…

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi camasir makinesi arızalarını en kısa sürede çözüyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz. çünkü ,Uzman teknik servis kadromuz 7/24 hizmetinizde.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Unutmayın; Size bir telefon kadar yakınız… 0 530 970 71 35 

Günümüzde neredeyse her evde bir camasir makinesi bulunmaktadır. Gündelik yaşamımızda sürekli olarak ihtiyaç duyduğumuz ve günlük olarak kullandığımız camasirmakineleri diğer birçok beyaz eşya ve elektronik eşya gibi çeşitli sebeplerden ötürü bozulabilmektedir.Ortaya çıkan bu ihtiyacı, en profesyonel ve en kaliteli şekilde gidermek adına uzun yıllardır çalışmakta ve Esenyurt Camasir Makinesi Servisi hizmetini,sunmaktayız.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Hizmet ve teknik servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli çözümler sunuyoruz.

Çağrı Merkezimiz vasıtasıyla bizlere her an ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. yedek parça ve servisi konusunda profesyonel ve eğitimli teknik ekibimize servis alacağınız hizmet hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Personellerimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve özenli bir şekilde yanıt vermektedir.EsenyurtCamasir Makinesi Servisi

3 Gezici Servis Aracımızla Hizmet Vermekteyiz.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi

Sahip olduğunuz camasir Makinesi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik prensibinden ödün vermeden hizmet veren Esenyurt Camasir Makinesi Servisi; tamir, bakım, arıza ile ilgili profesyonel çözümler üretirken, böylelikle camasir makineniniz uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda Tamir işleminde kalıcı çözümler üretecek şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor.bunun yanında ekibimizden merak ettiğiniz her türlü konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

camasır makinesi arızaları ve cözümleri

Esenyurt Camasir Makinesi kazan tamiri servisi

Esenyurt Camasir Makinesi Kazan Tamiri

Daha önce yetkili servisler tarafından tamiri olmadığı söylenen plastik enjeksiyon camasir makinesi kazanını nasıl tamir ettiğimizi açıklıyoruz .Plastik enjeksiyonlu kazanlar jilet taşı ile kesildikten sonra yapıştırıcı ile yapıştırılarak çalışır duruma getiriliyor.

camasir makinelerimiz sorunsuz çalıştığı zaman evimizde varlığının bile pek de farkına varmadığımız, bir köşede sessiz soluksuz işini yerine getiren yardımcılarımızdır. Bu durum makinemizin çalışma sesi git gide yükseldiği zaman gayet can sıkıcı bir hal alır. İşte o zaman camasir makineniz kazan rulmanı dağıtmıştır.

ama bu nedenle kullanıcı olarak sizin kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz pek bir şey bulunmamaktadır. Uzmanlık gerektiren bir arızadır. Kazan bazı makinelerde presli yani bütün olmakta ve sökülmesi için ayrı bir işçilik ve ekipman gerekmektedir.

Esenyurt Camasir Makinesi Kazan Tamiri yaptırmak istiyorsanız yapmanız  en Yakın tarihe randevu almak olmalıdır. Firmamız, tamir sürecinin ardından kısa sürede makinenizi size teslim eder. Sorun neyse çözülmüş ve makineniz eski randımanlı haline kavuşmuş olarak tarafınıza sunulur.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi 

Camasir Makinesi Suyu Isıtmıyor

 camasir makinesi suyu ısıtmıyor

camasir makinesi suyu ısıtmıyor problemi ile ilgili bir araştırma yaparsanız eğer şikayetlerin bir hayli fazla olduğunu göreceksiniz.

Bu sorunun ana kaynağı termostat olarak belirtilmiş durumda. Makinelerinizin ısıtma işlemini yeterli miktarda yapmıyorsa eğer haliyle çamaşırlarınızın temizlenmesi de pek mümkün olmayacaktır.

Bunun yanı sıra yüksek ısı ile birlikte mikropların öldürülmesi daha kolay ve daha hızlı bir hal alıyor. Su ısınmadığı takdirde tam tersi bir durum ortaya çıkacak ve şikayetleriniz de artacaktır.

Makinelerinizin ön camına dokunarak suyun sıcaklığını kolayca tespit edebilir ve arızayı da tespit edebilirsiniz.Kirli su boşaltma hortumunu elinizle kontrol ediniz. Hortumun sıcak ya da soğuk olması da arızayı tespit etmek adına yeterli olacaktır.

Mekanik sorun olarak nitelendirilen ve yine parçaya bağlı arızalardan biri olarak karşımıza çıkan bu sorunun çözümünde onarım yerine parça değişiminin daha doğru bir hamle olacağını da belirtmek gerekiyor.Esenyurt Camasir Makinesi Servisi ekiplerini arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi 

  Çamaşır Makinesi Sürekli Çalışıyor

Çamaşır Makinesi Sürekli Çalışıyor

Yüksek teknolojileri ve geniş fonksiyonellikleri ile pek çok noktada çamaşır yıkama işlemlerinin daha tasarruflu ve daha kolay hale gelmesini sağlayan çamaşır makinelerinin kullanımında dikkatli olunmalıdır.

Özellikle  çamaşır makinesi sürekli çalışıyor yani devamlı yıkama yapıyor sorunu gibi durumlarda mutlaka en kısa süre içerisinde müdahalelerde bulunulması gerekir.

Çamaşır makinesinin başlayan yıkama programını sonlandıramaması ve sürekli olarak sürdürmesi durumu Çamaşır makinesinin devamlı yıkaması genellikle çok fazla çamaşır doldurulmasından kaynaklı olarak meydana gelmektedir.

Makinenin çok yoğun şekilde doldurulması durumunda makine tam yıkama sağlayamadığı için program sona ermeyebilir. Bu durumda makinenin acil kapatmasının uygulanması ve makinenin uygun ölçülerde çamaşırla doldurulmasına dikkat edilmesi gerekir.

Çamaşır makinesinin program aygıtında meydana gelen arızalar, makinenin seçilen programın sonlandırılamamasına neden olur.

Makinenin program aygıtındaki bir arızalanma durumunda, yerinden sökülerek Esenyurt Camasir Makinesi Servisi uzman personelleri tarafından gerekli olan kontrollerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Gerçekleştirilen kontrollerde arıza tespit edilerek, fiziki ve yazılımsal olarak onarımı sağlanır. Onarımı mümkün olmayan hallerde kartın değişimi uygulanabilir

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi 

 Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Yaşam alanlarının vazgeçilemez teknolojisi çamaşır makinesinde en sık görülen sorunların başında su akıtma sorunu gelmektedir.

çamaşır makinesi su akıtıyor sorunu belirli nedenlere bağlı olarak meydana gelir. Çamaşır makinesinde su kaçırma/akıtma olayının meydana gelmesine yol açacak nedenler ve çözümleri;

İşlemleri gerçekleştirilir. Bu işlemler ile makinenin su akıtma problemi çözüme kavuşturularak, yeniden verimli kullanım potansiyeli elde edilebilir.

Su giriş hortumunda veya tahliye hortumunda yerinde çıkma, delinme ya da bağlantı kelepçelerinde gevşeme meydana gelmiş olabilir. Bu durumda hortumlar kontrol edilir ve çıkmış hortum varsa yerine takılır. Eğer hortumlar delinmiş ise yenisi Esenyurt Camasir Makinesi Servisi uzman personelleri tarafından değiştirilir.

Kapının körük contasında delinme mevcut olabilir. Bu durumda delik olan kapı körük contası yenisi  Esenyurt Camasir Makinesi Servisi uzman personelleri tarafından değiştirilir.

Yoğun kullanım gibi faktörlere bağlı olarak makine kazanında delinme yaşanmış olabilir. Mümkün olan hallerde deliğin onarımı gerçekleştirilebileceği gibi ağırlıklı olarak doğrudan kazan değişimi uygulanır.

Rezistansın yerinden oynamış olması da su akıtmaya neden olabilir. Rezistans kontrolü gerçekleştirildikten sonra oynamış veya gevşemiş ise sağlamlaştırılır.

 Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor

 Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor

Çamaşır makinelerinin çamaşırlara zarar vermesi her ev kadınının en fazla korktuğu şeylerden biridir.

Her türlü sorun çözülürken, yırtılan çamaşırların tekrar onarılması pek mümkün olmuyor.

Bu nedenle, bu sorun çamaşır makinesini kullanmanıza engel olabilir. Çamaşır makinelerinin çamaşırları yırtması genelde 2 nedenden dolayı olur.

Birinci neden, delikli bir yapıya sahip olan kazanların deliklerinin zamanla keskinleşmesi ve içe doğru yamulmasıdır. Bu durumda kazanı tamir ettirseniz de ilerleyen zamanda aynı sorunu yaratması olasıdır. Bu nedenle en kalıcı çözüm kazanın değiştirilmesi olacaktır.

İkinci neden ise, çamaşır makinelerinin körük kısmının çamaşırları yırtmasıdır. Her iki sorun da bireysel olarak sizin çözebileceğiniz sorunlar değildir.

Bu nedenle profesyonel yardım alarak servis çağırmak en mantıklı yol olacaktır. Esenyurt Camasir Makinesi Servisi çalışanları makinenin içini el ile kontrol ederek sorunu bulup çözecektir.

Eğer almış olduğunuz çamaşır makinesi yeni olmasına rağmen böyle bir sorun yaşanıyorsa, burada kullanıcı hatası olması daha yüksek ihtimaldir. Eğer çamaşırların ceplerinde unutulan cisimler var ise bunlar çamaşırların yırtılmasına neden olabilir. Ya da makineyi gereğinden fazla dolduruyorsanız, çamaşırlar sıkıştığında yırtılmaya sebep olabilir.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi

 Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorÇamaşır makineleri üstün teknoloji ürünü oldukları için birçok önlem içeren programlara sahiptir. Örneğin çamaşır makinesi çalışıyorken makinenin kapağını açmak olanaksızdır.

Aynı şekilde yıkama işlemi bittikten sonra da bir süre makine kapağı açılmaz. Bu bekleme süresi makineden makineye farklılık gösterse de belirli bir süre mutlaka vardır.

Fakat çamaşır yıkama işlemi bittikten sonra belirli süre geçmesine rağmen kapak hala açılmıyorsa, işte o zaman çamaşır makinesinde bir arıza olduğu anlaşılır.

Eğer çamaşır makinenizin yıkama işlemi bittikten sonra kapağı açılmıyorsa, çamaşır makinesinin işlemi bitiremediği bir etken vardır. Yıkama programı bitmediği için de makine kapağın açılmasına izin vermeyecektir. Bu durumda en sık karşılaşılan iki temel problem vardır;

Birinci problem, yıkama işlemi bitmesine rağmen makine suyu boşaltamamıştır. Gider hortumlarının tıkanması, filtrenin tıkanması, komut sisteminde ki bozukluk, boşaltma hortumunda olması gereken hava boşluğunun olmaması gibi birçok sıkıntı buna neden olabilir.

İkinci problem ise, birincisinden daha büyük sıkıntı ve masraf çıkaracak problemdir. Bu neden; elektronik kartın bozulması ve komutların makineye doğru iletilememesi durumudur. Bu durumda elektronik kartın değişmesi gerekir.Esenyurt Camasir Makinesi Servisi 0530 970 71 35arayarak değişim talebinde bulunabilirsiniz

 Çamaşır Makinesi Kapak Kapanmıyor

Çamaşır Makinesi Kapak KapanmıyorÇamaşır makinelerinin kapaklarının kapanması ya da kapansa bile su sızdırması durumu kullanıcıların en fazla yaşadığı problemlerden biridir.

Bazı küçük aksaklıklarda çamaşır makinesi kullanılmaya devam edilse de kapağın kapanmaması durumunda kullanılmaya devam etmez.

Çünkü hemen her çamaşır makinesinde güvenlik önelimi olarak bir sensör bulunur. Bu sensör kapağın kapanmadığı durumlarda makineye elektrik gitmesini engelleyen bir misyona sahiptir.

Eğer çamaşır makinesinin kapağı kapanıyor fakat açılırken sorun yaşıyorsanız sorun kapaktan ziyade suyu boşaltma sisteminde olabilir. Çamaşır makineleri önlem olarak makinenin suyunu boşaltmadan kapağın açılmasına izin vermez.

Eğer suyu boşaltacak akşamlarda sorun varsa bu kapağın açılmasına izin vermemesinin nedeni olabilir. Her iki durumda da profesyonel yardım almak yerinde olacaktır.Çamaşır makinelerinin kapaklarının açılmamasının en büyük nedeni kapağın üzerinde bulunan kilidin bozulmasıdır.

Bu durumda iki farklı yol izlenebilir. Bunlardan biri çamaşır makinesini kapağının kilidini değiştirmektir. Fakat birçok çamaşır makinesinde kapak kilidi kapağa bağlı olduğu için değiştirmek olanaksızdır. Bu da bizi ikinci yola götürür; ikinci yol da kapağın komple değişmesidir.

Eğer sorun kapak kilidindeyse kapağın kilidinin ya da kapağın kendisinin değiştirilmesi sorunu çözecektir.Esenyurt Camasir Makinesi Servisi 0530 970 71 35arayarak değişim talebinde bulunabilirsiniz

 Çamaşır Makinesi Ses Yapıyor

Çamaşır Makinesi Ses Yapıyor

Çamaşır makineleri tamamen mekanik aksamda olduğu için kullanıma bağlı olarak geçen zaman içerisinde artık yıpranmaya başlar.

Bu yıpranma süresi sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre çok kısa ya da uzun olabilir. Sizin için doğru çamaşır makinesini alıp, tamamen doğru kullandığınız durumlarda bile zamanla yıpranma ve bozulma olacaktır.Önemli olan bozulmadan bunu fark edip, gerekli önlemleri alabilmektir. Çamaşır makinelerinden gelen sesler bozulmaların en iyi habercisidir.

Çamaşır makineleri neden ses yapabilir
– Çamaşırların içinde unutulan cisimler ses çıkarabilir,
– Sarsıntıyı önlemeye yarayan amortisörlerden biri ya da ikisi bozulmuş olabilir,
– Kazan rulmanlarında bir arıza meydana gelmiş olabilir,
– Pompa motorunun değişmesi gerektiği durumlarda ses çıkarabilir,
– Çamaşır makinesi bulunduğu yere tam oturmadığı zamanlarda sarsıldıkça ses yapabilir,
– Kazanda bulunan kayış esnemiş ya da eskimiş olabilir.

Çamaşırları koyarken ceplerini iyice kontrol ederek içinde bir şey bırakmadığınıza emin olun. Ayrıca çamaşır makinesinin 4 ayağının da yere iyice oturduğundan emin olun. Diğer teknik arızalar için de Esenyurt Camasir Makinesi Servisi arayarak arıza gerçekleşmeden sorunu bulmak faydalı olacaktır.

 Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

 Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

Çamaşır makinelerinin elektrik aksamı ile ilgili sorunları oldukça tehlikeli sonuçlar doğuran önemli bir arızadır.

Bu nedenle anında müdahale gerektirir. Eğer çamaşır makinesi sigortalarınızın atmasına neden oluyorsa, bu sadece çamaşır makinenize değil, evde ki diğer elektronik aletlere de zarar verebilir.

Sorun çamaşır makinesinde ise kesinlikle Esenyurt Camasir Makinesi Servisi aramanız gerekir. Elektriksel sorunlar ciddi sorunlar olduğu için, kendi başınıza yapmaya çalışmak tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Elektrik aksamındaki sorun büyük ölçüde de olabilir, basit bir nedenden de kaynaklanıyor olabilir. Bunun içi makinenin içinin açılarak kontrol edilmesi gerekir. Bunun için de alanında uzmanlaşmış kişilerin müdahalesi ile kontrollü bir şekilde yapması gerekir.Öncelikle sorunun evin elektrik tesisatında mı, yoksa makinede mi olduğunu anlamak gerekir. Eğer çamaşır makinesini fişe taktığınız anda sigortalar atıyorsa çamaşır makinesinden ziyade diğer etkenler değerlendirilmelidir. Prizde toprak hattı olmaması, aynı prizde birden fazla cihazın takılı olması ya da çamaşır makinesinin fişinin tam oturmaması gibi sorunlar olabilir. Fakat fişi taktığınızda sorun olmuyorsa ama açma tuşuna bastığınızda sigorta atıyorsa, sorunun makinede olma ihtimali oldukça yüksektir.

Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Çamaşır Makinesi Su AlmıyorÇamaşır makinelerinin su almaması durumu kullanıcıların çok sık karşılaştığı sorunlardan biri. Çamaşırlarınızı yıkayamadığınız için servis çağırmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat bazen makinenin su almaması basit nedenlerden de kaynaklanabilir. Bu nedenle Esenyurt Camasir Makinesi Servisi çağırmadan önce bu basit nedenleri değerlendirmeli ve çözebildiğiniz kadar sorunu çözmeniz yerinde olur. Çamaşır makinesinin su almama nedenlerinden en basit olanlara değinelim;

İlk basit neden çamaşır makinesinin su aldığı musluğu kapalı unutmanız olabilir. Bu musluğu kontrol ederek, kapalıysa açıp yeniden deneyin.

Makineye su taşıyan su giriş hortumu bükülmüş ve bu nedenle suyu iletmiyor olabilir. Bu hortumu kontrol ederek, eğer bükülmüşse düzeltin. Muhtemelen makine su almaya ve çalışmaya başlayacaktır.

Çamaşır makinelerin yükleme kapağının tam olarak kapatılmaması durumunda da makine su almaz. Yükleme kapağını kontrol ederek, açık ise kapatıp yeniden deneyebilirsiniz. Makineye giren su bir filtreden geçerek makineye girer. Eğer bu filtre tıkanmışsa, makineye yeterince su gitmiyor olabilir. Ya da u basıncını önlüyorsa, az basınçta ki su ile makine çalışmayabilir.

Eğer tüm bu basit kontrolleri yapmanıza rağmen makine hala su almıyor ise, o zaman Esenyurt Camasir Makinesi Servisi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

 Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor

Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor

Çamaşır makineniz eğer su boşaltma işlemini yapmıyor ise ilk bakmanız gereken yer su tahliye hortumu olacaktır. Pis suyun çıktığı bu hortum tıkanmış ise su tahliyesi yapılamaz. Aynı şekilde hortum katlanmış durumda ise de yine suyun geçişini engelleyeceği için su boşaltmayacaktır. Daha kesin sonuç için su tahliye hortumunu yerinden çıkararak tazyikli su ile iyice yıkayıp tıkanıklığı tam anlamıyla temizlemeniz oldukça sağlıklı olacaktır.

Eğer sorun su tahliye borusunda değilse, su tahliye pompasında da olabilir. Bunu kontrol etmek biraz daha zahmetlidir. İlk olarak makineyi boşaltmanız gerekir. Daha sonra ön tarafta, sağ alt köşede bulunan kapak açılarak makine yaklaşık 30 derecelik bir açıyla geriye yatırılmalıdır. Bu işlem yapıldıktan sonra tahliye borusunun ucunda ki tıkaç açılarak orası temizlenmeli ve suyun boşaltılması beklenmelidir.

Bu kontrolleri yapmanıza rağmen çamaşır makinesi hala sıkma programı yapmıyor ise artık Esenyurt Camasir Makinesi Servisi aramanız gerekir. Çünkü sorunlar elektriksel bir arızadan ya da pompa motorundan vs. kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunlar sizin çözebileceğinizden biraz daha karmaşık ve eğitim isteyen durumlardır.

 Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Fiyat performans oranı bakımından en iyi çamaşır makinesi modellerine sahip olan markalardan birisi olan Siemens; zaman zaman birtakım arızalarla gündeme gelmektedir.

 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor sorunu; birçok kullanıcının yaşadığı bir problem olarak dikkat çekmektedir.

Bu sorunun birden çok sebebi olabilir. Her şeyden önce, çamaşır makinesinin hortumlarının büküldüğünü veya tıkandığını ifade etmek gerekir. Bu noktada, çamaşır makinesinin su bağlantısı kontrol edilmelidir. Bilhassa soğuk su doldurma ve atık su hortumunun bükülmemiş olduğu noktasında emin olunmalıdır. Tıkanma tespit edildiği takdirde atık su hortumu veya sifon temizlenmelidir.

Çamaşır makinesinin sıkma yapmamasının bir diğer sebebi ise filtrenin tıkanması olarak gösterilebilir. Bu noktada, ilk olarak filtre temizlenmelidir. Ardından, pervaneyi engelleyebilecek türden her türlü yabancı madde çıkarılmalıdır. Filtrenin tıkanmış olmasından dolayı çamaşır makinesinin sıkma yapmaması; sıklıkla karşılaşılan sorun olarak dikkat çekmektedir.

Filtre temizliğinin düzenli olarak yapılması; bu sorunun çözümü için son derece önemlidir. Filtre ve pompa temizliği yapılmalıdır. Bunun yanı sıra, kapak kilidi ve lastiği için gerekli bakım işlemleri uygulanmalıdır. Deterjan gözünün çalışır durumda olduğundan emin olunmalıdır. Çamaşır makinesinin kireci giderilmelidir.

Çamaşır makinesinde dengesiz yük olması; sıkma yapmamasına neden olabilir. Bilhassa tamburun aşırı dolu olduğu hallerde sıkma devrinin çalışmamasına rastlanmaktadır. Buna ek olarak, aynı nedenden kaynaklı olarak düşük hızda sıkma yapılmasına rastlanabilir. Bu yüzden, çamaşır makinesi, kapasitesi oranında doldurulmalıdır

Çamaşır Makinesi Başlat Düğmesi Basmıyor

Çamaşır Makinesi Başlat Düğmesi Basmıyor

Elektrik aksamında meydana gelen sorunlara bağlı olarak çamaşır makinelerinizin başlat düğmesi sorun yaratıyor olabilir. Fişi çekip bir süre bekleyin ve sonrasında yeniden çalıştırmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa eğer elektronik karta bağlı bir sorun olduğunu düşünebiliriz. Bu sorunu tek başınıza çözemeyeceğinizi de belirtmek isteriz ve oldukça hassas bir müdahale gerektiriyor.

Hiç tereddüt etmeden en yakın servis ekibi ile iletişime geçmeli ve profesyonel yardım almalısınız. Aksi takdirde çok daha büyük bir sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Sadece bir düğme çalışmıyor ve diğer düğmeler sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa başlat düğmesine has bir sorun olabilir ve deformasyon nedeniyle de bu tür problemler meydana geliyor.

Bu tür sorunlarda genellikle parça değişimi hayat kurtarıyor ve makinelerinizi kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Başlat düğmesine has bir sorun ise parça değişimi ile sorunun çözümü mümkün ancak diğer tuşlarda da aynı sorun varsa ve işlevini yerine getiremiyorsa iç aksama bağlı bir problem söz konusu olabilir

Esenyurt Camasir makinesi servisi telefonu

 10 yılı aşkın süredir Esenyurt Camasir Makinesi Servisi olarak hizmet veriyoruz. Bu bağlamda; buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri ve küçük ev aletleri tamiri yapıyoruz. Bizi arayıp, randevu talep etmeniz durumunda,en geç bir saat içerisinde servis ekiplerimizden birini göndererek, beyaz eşya tamiri işlemini başlatıyoruz.

Esenyurt Camasir Makinesi Servisi ‘mize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Ancak ürünler ne kadar sağlam olursa olsun, nihayetinde profesyonel servis gerektirir. İşte tam olarak yaptığımız şey bu.Esenyurt Camasir Makinesi Servisi, teknisyenleri çamaşır makinesi tamiri hakkında tecrübe ve eğitime sahiptir. Ayrıca kapsamlı  çamaşır makinesi yedek parça envanterine sahibiz, bu da sorunu tek bir seferde halledebileceğimiz anlamına geliyor.

Hemen Esenyurt Camasir Makinesi Servisi arayın ve servis isteyin!

Hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üreten  çamaşır makinesi servisiyiz. Yılların verdiği tecrübe ve  konusunda uzmanlaşmış teknik servisi ile Esenyurt ve cevresınde  mobil çamaşır makinesi tamir servis araçlarını kullanarak arızalara anında müdahale edebilmektedir.Artık Esenyurt da çamaşır makinesi tamircisi aramanıza gerek yok. Esenyurt Camasir Makinesi Servisine ulaşın,  servisi isteyin. Çamaşır makinesi tamirini, onarımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN