Size bir telefon kadar yakınız
05309707135
Dil Seçin
trende

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

15.12.2020
131 görüntülenme
Esenkent Bulasik Makinesi Servisi
100 / 100

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi Alanında sonuç odaklı yaklaşımları ile hizmet vermektedir,bulasik makinenizde görülmesi muhtemel olan su akıtma, deterjan almama, temiz yıkamama, göstergelerde bozukluk, gürültülü çalışma, yıkama programını başlatmama, suyu boşaltmama ve daha birçok arızanın tespiti ve onarımı sürecinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.Kendinizin işlem yapması ise makineyi kullanılamaz hale getirebilir, içinden çıkılamayan daha farklı sorunlara sebebiyet verebilir

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi ilk günkü performansına geri döndürmek için derin bir analiz başlatır ve makinenizin ömrünün uzamasını sağlayan işlemleri uygular.Sorunlar çözülmediği takdirde makinenizin ömrü gittikçe kısalarak gün geçtikçe cihazınızı kullanılamaz hale getiren tehlikeli olumsuzluklar doğacaktır.

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi, olarak sektörümüz ile alakalı bütün hesaplamaları yakından takip eder müşterimize servise gittiğimizde bulasik makinası ile ilgili yaşamış olduğu arızanın giderilmesi esnasında markasına göre yaşayabileceği olası arızalar hakkında da bilgi veririz.Bu sayede sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara verebilmekteyiz.Bütün parça değişimleri esnasında arızalı bulasik makinesinin orjinal parçalarını kullanırız ve değişen parça ve işçilik için 1 yıl garanti veririz.

Arızalarınızda daha uygun fiyatlar çıkartabilmek ve kaliteli hizmet ile sizi memnun etmek ilk önceliğimizdir. 

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi olarak,tüm bulasik Makinesi modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz.0 530 970 71 35  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Esenkent Bulasik Makinesi Servisi konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.istediğiniz zaman arama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma saatlerini sizin boş zamanınıza göre ayarlayan ekiplerimiz, adresinize gelmeden önce sizi aramaktadır.Son anda acil bir işiniz çıkarsa, servis ekiplerimiz sizin için yeni bir randevu tarihi belirlemektedir. Söz verilen zamanda tamir ve bakım işlemine başlayan ekiplerimiz, söz verilen zamanda  cihazları teslim etmektedir.
Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi olarak müşterilerimize hizmet verirken, marka ya da model ayrımı yapmıyoruz. Her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için ihtiyacınız olan Esenkent Bulasik Makinesi Servisi hizmetleri tarafımızdan sağlanır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.Çamaşır makinesi, bulasik makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, klima ve buna benzer her türlü beyaz eşyaların servis hizmetleri,deneyimli ekibimiz tarafından verilmektedir.

Kaliteli işçiliğimiz ve titiz çalışmalarımız sonucunda bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi olarak hem çalışanlarımıza hem de hizmetlerimize son derece güveniyoruz. Her bütçeye uygun olan ve cep yakmayan servis hizmetlerimiz ile artık beyaz eşyalarınızda yaşanan arızaları sorun etmenize hiç gerek yok.

Gönül rahatlığı ile emanet edeceğiniz bulasik makineleriniz her türlü onarım işlemleri yapılır ve gerekir ise orijinal parça değişimi gerçekleştirilir.Bu aşamada sizlerden onay alınır ve bilginiz dâhilinde çalışmalar yürütülür.Yalnızca tamir ve onarım hizmeti vermeyen Esenkent Bulasik Makinesi Servisi,ürünlerinizin montajı ve bakımı konusunda da yardımcı olmaktadır.Herhangi bir beyaz eşyanın istenen düzeyde verim sağlaması için montajının doğru yere yapılmış olması gerekir. Bu konuda son derece titiz olan ekibimiz, ön keşif çalışması ile ürünlerinize en uygun yeri belirler ve montajını yapar. Ayrıca düzenli olarak yapılan bakımları ile ürünlerinizi beklentinizin üzerinde daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Tecrübeli ve Sertifikalı Servis Hizmeti

Cihazlar için gerekli teknik eğitim, tecrübe ile birlikte etkili sonuçlar meydana getirmektedir. Cihaz hakkında teknik bilgi ve belgeye sahip olmak, servis hizmetlerinin en önemli konusudur.Yüzde yüz güven veren ve pratik kullanım seçeneklerini meydana getiren teknik servis hizmetleri, kaliteli hizmet anlayışının problemsiz bir şekilde gerçekleşmesinde oldukça önemlidir.Bakım ve onarım işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden teknik servis ekibimiz, sertifikaya sahip ve işini meslek edinmiş ekiplerle, çözüm üretmeye devam etmektedir.

Bakım İşlemleriyle Cihaz Performansını Artırın

Yılın her gününde, etkili servis hizmet seçeneklerini değerlendirmeye devam eden servis elemanlarımız, zamanında müdahale ile hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya cihazlarını, en iyi şekilde tamir etmektedir.Yıllık bakım işlemleri, performansı düşen ve daha fazla enerji harcamaya başlayan cihazların daha az enerji harcamasında etkili olacaktır.Profesyonel bakım ve onarım işlemleriyle çözüm üreten teknik servis ekiplerimiz, hizmette kaliteyi tercih edenler için çözüm üretmeye devam etmektedir.Bizi aradığınız zaman, en yakın servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir. Yakınlarda aracımız yoksa yeni araç hemen yola çıkmaktadır.

Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, en kısa zamanda, en etkili çözümleri kapınıza getiriyoruz

Bulasik Makinelerinin Başlıca Arızaları

bulasik Makinesi arızalarının belirli sebepleri vardır ve sizin yaşadığınız sorunları çözmeye çalışmanız hatta makineyi tekrar çalıştırmanız oldukça risklidir.Bilinen ve en çok yaşanan ve sıkça görülen bazı arıza türleri aşağıdaki gibidir;

Esenkent Bulasik Makinesi Kart Tamiri

Yıllardır sektörde kazandığımız tecrübe ile sizlere Esenkent bulasik makinesi kart tamiri hizmeti sunan Esenkent Bulasik Makinesi Servisi, arızalı ürünlerinizi alanında uzman teknik servis personellerimiz aracılığı ile en kısa sürede tamir ediyor.servis çalışanlarımız hem mobil servis aracı hem de iş yerimizde en zorlu Esenkent bulasik makinesi kart tamiri arızalarının üstesinden rahatlıkla geliyor.
Evinizde yada iş yerinizde kullandığınız  cihazınızda bulasik makinesi kart tamiri desteğine ihtiyaç duyduğunuz zaman 7/24 profesyonel kesintisiz servis desteği sunan Esenkent Bulasik Makinesi Servisi numaralarını çevirebilirsiniz.
Ürünleriniz ister garantili ister kapsamı dışında olsun, Esenkent bulasik makinesi kart tamiri hizmeti için firmamıza iletişim numaraları üzerinden yada servis talep formu doldurarak ulaşabilir profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

bulasik makinesi su akıtıyor

Mutfaklarımız da sıkça kullandığımız bulasik makineleri ile ilgili karşılaşılan sorunların başında bulasik makinesi su akıtıyor sorunu gelmektedir.bulasik makinelerinde meydana gelen su akıtma sorunu bazı durumların haricinde makinenin parçalarından kaynaklanmakta olup, bu sorun ile karşılaşılması halinde tamir için firmamız ile iletişime geçerek yardım alınması gerekmektedir.

Bulasik makinesi su akıtıyor sorunu için su alttan geliyor ise bağlantı hortumundan kaynaklı olabileceği için bağlantı hortumunda meydana gelmiş olan bir çatlak, su sızmasına sebep olabilir.Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz suyun sürekli sızacağını ve sorunun giderilmesi için bağlantı hortumunun değiştirilmesi gerektiğini bilmelisiniz.bulasik makinesinin su sızdırmasına sebep olabilen bir durum da bulasik makinesinin tahliye hortumunun delinmesidir.Ayrıca bulasik makinesinin filtresinin tıkanmış olması da yine makine içerisine alınan suyun boşaltılamamasına sebep olur ve bu durumda da makineden boşaltılamayan su, sızma yapabilir.

bulasik makinesinin tuz kutusunun delinmiş olması da bulasik makinesinin su akıtmasına sebep olabileceğinden tuz kutusu değiştirilmelidir.Aynı zamanda bulasik makinesinin su sayacının arızalı olması, bulasik makinesinin kazanında çatlaklar meydana gelmiş olması ya da bulasik makinesinin tahliye pompasında bulunan arızalar da makineden su akmasına sebep olabilir.Şayet bulasik makineniz su akıtıyor ise Esenkent Bulasik Makinesi Servisi ne ulaşmanız doğru bir seçenektir.

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

bulasik makinesi deterjan almıyor

bulasik Makinelerinde Sıklıkla Karşılaştığımız Arzaların Başında Gelir Deterjan Almama, Deterjan Kutusu Kapağının Otomatik Olarak Açılmaması Şikayeti,Aklımıza Gelen İlk İhtimalDeterjan Kutusunun Bozulmuş Olabileceği İhtimalidir, Deterjan Kutularının İçinde Elektronik Isıya Duyarlı Roleleler Vardır

Ve Roleler Makinemizin Beyninden Gelen Komutla Belirli Bir Süre Sonra Devreye Girerek Deterjan Kapağını Açarak İçindeki Tablet Deterjanın Kazana Ulaşmasına İzin Verir.

Role Dediğimiz Parça Zamanla Özelliğini Kaybeder Ve Artık Görev Yapmaz,Role Deterjan Kutusu İçerisinde Yer Alır Ve Genellikle Tek Satılmaz Komple Deterjan Kutusuyla Birlikte Satılır,

Deterjan Kutusu Marka Ve Modele Göre Farklılık Gösterir Ama Genel Olarak Yerli Markaların Fiyatları Çok Uçuk Miktarlarda Değildir..!

İstisna Olarak Bazı İthal Ürünlerin Deterjan Kutuları Yurt Dışından Temin Edildiği İçin Fiyatları Yerli Markalara Göre Biraz Daha Pahalıdır.

AKLA GELEN DİĞER BİR İHTİMALSE..!

Makinemizin Beyni, program cihazı, Dijital Kartı, Arzalandığı İçin, Deterjan Kutusuna Gerekli Elektiriği Göndermez Ve Deterjan Kutusu Devreye Girmediği İçin Çalışmaz Ve Deterjanı Almaz.

Program Cihazı Ve Kartlardan Kaynaklanan Arzalara Nadiren Raslanır.Haliyle Proğram Cihazı Değişimi, Deterjan Kutusu Değişimine Oranla Biraz Daha Maliyetlidir.

Deterjan Kutusu Değişimini Mutlaka Profosyenel Bir Teknisyen Yapması Gerekir, Çünkü Makinenin Ön Paneli Komple Sökülerek Değişim Gerçekleştirilir.

 bulasik makinesi temiz yıkamıyor

bulasik makinesi temiz yıkamıyor ise yeterince temiz yıkamamasının çeşitli nedenleri olabilir. Bu sorunun önüne geçmek için bulasik makinenizin bakımını yapmayı düşünmelisiniz. bulasik makinesi bakımı için şu adımları izleyin:

Fıskiyeleri Temizleyin

Makinenizin içindeki fıskiyeleri temizleyin. Bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Eğer bir tıkanıklık oluşmuş ise kürdan yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Kireç Çözücü Kullanın

Eğer yaşadığınız bölgedeki sular sert ise bulasik makineniniz için kireç çözücü kullanmayı düşünmelisiniz.

Filtreleri Kontrol Edin

Makinenizin filtreleri yağlanmışsa fırça ve su yardımıyla temizleyin. Daha sonra ise düzgün bir şekilde taktığınızdan emin olun.

Yıkanabilir Parçaları Elde Yıkayın

Makinenizin çıkarılabilir bölmelerini de çıkarıp yıkayabilirsiniz. Bunların başında gelen çatal kaşık koyduğunuz bölmeyi sıcak sabunlu suyla yıkamayı düşünebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri düzenli olarak uygulamanız makinenizin ömrünü artırmada ve temiz yıkamada önemli ölçüde işinize yaracaktır.
bulasik makinenizi yukarıdaki adımları uygulayarak düzenli olarak her ay en az bir defa temizlemeye özen gösterdiğiniz takdirde problemlerin önüne kolayca geçmiş olacaksınız.

bulasik makinesi gürültülü calısıyor

bulasik makineleri yüksek su sıcaklıklarında en zorlu yağ ve kirleri dahi bulasiklarda tahribata neden olmadan çıkartır.

Ayrıca elde yıkamaya oranla daha düşük su tüketimi de gerçekleştiren bulasikların yıkanmasına yardımcı oluyor. bulasik makineleri bu şekilde pek çok farklı etken ile etkileşim halinde kaldığından zaman içerisinde ya mekanik ya da elektronik devre arızaları yaşayabiliyor.

bulasik makinelerinde kullanılan ileri teknoloji ile yüksek dayanıklılık taşıyor. Ayrıca bulasik makinelerinin kullanılan ileri teknolojileri düşük desibelde çalışma gerçekleştirebilme fırsatı sunuyor.

bulasik makinelerinin eğer çalışması sırasında olağan dışı seviyede bir gürültüde çalışma sesi geliyor ise bu durum bulasik makinesinin belirli bir aksamında problem olduğunu gösterir.

Uzman ve deneyimli Esenkent Bulasik Makinesi Servisi merkezi teknisyenleri, bulasik makinesinin çalışması sırasında çıkarmakta olduğu ses üzerinden olası arıza kaynağını belirleyerek, gerekli olan müdahaleleri yerinden çıkarmaktadır.bulasik makinelerinde gürültülü çalışma genel olarak bulasikların hatalı yerleştirilmesinden kaynaklı olarak ortaya çıkar.

Bulasikların hatalı yerleştirilmesi nedeni ile çevresindeki bulasiklara çarpması ya da makine fıskiyesinin bulasiklara çarpması gibi bir durum ortaya çıkar ki bunun sonucunda da bulasik makinesinde gürültülü çalışma meydana gelir.

Bu tip sorunlar doğru bulasik yerleşimi ile çözülebilir. Ancak böyle bir durum mevcut değil ve bulasik makinesi çalışırken çok fazla ses yapıyor ise Esenkent Bulasik Makinesi Servisi merkezi uzman teknisyenlerinin profesyonel servis müdahalelerine en kısa zaman dilimi içerisinde başvuruda bulunulması gerekir.

Çünkü bu tip bir durum bulasik makinesinin özellikle mekanik aksamında bir problem meydana geldiğini gösterir. Aynı zamanda da söz konusu arızanın daha da ciddi boyutlara ulaşmasının önlenmesi açısından bulasik makinesinin gürültülü çalışmasına neden olan arızalı mekanik parçaya gerekli müdahalelerin en kısa süre içerisinde yapılması gerekir.

bulasik makinesinin fazla sesli çalışması düz zeminde bulunmaması ve ayaklarının zemine uygun şekilde ayarlanmaması yüzünden de gelebilir. Esenkent Bulasik Makinesi Servisi merkezi uzmanları, bu tip bir durumda makinenin düz ve sağlam şekilde kalmasını sağlayacak biçimde ayaklarını ayarlamaktadır. Eğer sorun makine motoru ya da fıskiye gibi mekanik parçalardan geliyor ise öncelikle arızanın onarımı için müdahale edilir. Ancak müdahalelerden sonuç alınamaması ya da verimli/kaliteli bir sonuç oluşturulamaması durumunda parça değişimi ile cihazdaki arızalı mekanik parçanın değişimi gerçekleştirilir. Böylelikle hem gürültülü çalışma sorunu giderilir hem de ilerleyen süreçte yaşatabileceği olası daha ciddi arızalanmalarında önceden engellenebilmesi sağlanabilir.

Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

bulasik makinesi gösterge ısıkları yanmıyor

bulasik makinenizin ışığı yanmaması durumunda muhtemelen elektrik gelmiyordur veya makinenizin açma kapama düğmesinde bir temassızlık vardır. Işığın yanmadığı durumlarda ilk kontrol edeceğiniz nokta makinenin fişinin takılı olduğu priz olur. Sigortada veya makinenizin herhangi bir aksamında sorun olması bir düşük bir yüksek elektrik akımı çekmesine sebep olabilir.

Bu durumda da içerideki parçalara, dijital karta veya kablolara hasar vermiş olabilir.bulasik makinesi ışığı yanmıyor ise kontrol edebileceğiniz birkaç noktadan sonra durumun düzelmemesi halinde Esenkent Bulasik Makinesi Servisi ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Makinenizin fişini başka bir prize takarak kontrol ettikten sonra makinenizin ışığı yanıyorsa sorun takılı olduğu prizdedir. Fakat bu durumda bile makineyi kontrol ettirmekte fayda olabilir. Çünkü priz bir hasar aldı işe mutlaka elektrik akımıyla ilgili bir sorun olmuştur.

Makineye fazla elektrik bindi ise bazı parçalar hasar almış olabilir ve zamanla ağır hasarlara yol açabilir. Eğer sorun prizde değil ise makinenin iç aksamlarına bakmak gerekir. – Makinenizin dijital kartında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Makinenin komut merkezi olduğundan açma kapama düğmesini de algılayamaz ve çalışmaz. Bu durumda teknik ekip belli kontroller yaparak kartı değiştirir veya tamir edebilir. – Açma kapama düğmenizin kablolarında temassızlık, kopma, yanma gibi durumlar olduysa düğme işlevini yerine getiremez ve komutu elektronik karta iletemez. Her ihtimale karşı prize ve makineye bu gibi durumlarda çıplak elle dokunmamakta fayda vardır.

bulasik makinesı yikama baslamıyor

bulasik makinelerinde ister eski nesil, ister de yeni nesil modeller olsun fark etmeksizin yıkama programı sorunları sıkça görülebilen bulasik makinesi arızalarındandır. Esenkent Bulasik Makinesi Servisi merkezinde ilgilenilen bulasik makinesi arızaları arasında yüksek oranda yıkama programının başlamaması sorunuyla karşı karşıya kalınıyor. Bu tip bir program başlamaması sorunu, temel çalışma prensibi çerçevesinde bulasik makinesinin pek çok farklı parçasında bir teknik arıza oluşmasından ya da dijital sistem sorunlarının meydana gelmesinden yaşanabilir. Esenkent Bulasik Makinesi Servisi teknikerleri, bulasik makinesi standart olarak başlatılan yıkama programına başlayamaması durumunda, tüketicilerin öncelikli olarak buzdolabını tamamen kapatıp, fişten çektikten sonra kısa bir süre bekleyerek, yeniden denemesini öneriyor. Eğer çözüm olmaz ise 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden Esenkent Bulasik Makinesi Servisi hizmetine başvuruda bulunmaları tavsiye ediliyor.

Bulasik makinesinin yıkama yapmaması yani yıkama programının başlamaması, makine kapağının tam kapanmaması, suyu alamaması, bulasikların hatalı yerleştirilmesi, motor arızası gibi pek çok farklı olasılık gündeme geliyor. Böyle bir durumda standart müdahale anlayışıyla çözüme uğraşılması hem sonuç sağlamayacak hem de daha ciddi sorunların tetiklenmesine neden olacaktır. Bu sebep ile de bulasik makinesi yıkama yapmaması gibi bir sorun yaşanması durumunda mutlaka en kısa süre içerisinde profesyonel Esenkent Bulasik Makinesi Servisi merkezi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü tam donanımlı servis araçları ile bölge genelinde her zaman müdahale için hazır bulunan uzman teknikerlerden oluşan ekipler, gerekli olan kontrolleri kolayca sağlayabiliyor.

Özellikle de tam donanımlı servis araçlarındaki teknik teçhizat ile uygun şartlarda kontrolleri sağlayarak, kısa sürede hangi arızadan kaynaklı yıkama programının başlamadığı tespit ediliyor. Bulasik makinesi yıkama programı başlamaması problemlerinin hangi nedenden dolayı yaşandığı tespit edildikten sonra Esenkent Bulasik Makinesi Servisi uzman teknikerleri tarafından gerekli olan onarım müdahalelerine ilişkin olarak tüketicilere kapsamlı olarak bilgilendirme sağlanır.

bulasik makinesi su almıyor 

Bulasik makineniz su almıyorsa; makinenizin arka kısmında yer alan su alma hortumu kıvrılmış olabilir. Ayrıca musluktan su gelmiyor ya da makine kapağı tam olarak kapanmamış olabilir. Öncelikle bu adımları kontrol edin. Sorun devam ederse 0 530 970 71 35 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak Esenkent Bulasik Makinesi Servisi müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Evde akşam yemeklerinden sonra siz de aynı şeyi düşünmüyor musunuz; Bulasik makinesi dünyanın en iyi icatlarından biri, evlerin, annelerden sonraki süper kahramanı! Düşünsenize, eskiden ne kadar zordu tencereleri, tabakları, kaşık çatalları tek tek yıkamak. Şimdi ise sudan geçirip makineye yerleştirmeniz yeterli.

Her şey bu kadar kusursuz işlerken bir anda her şey değişebilir ve Bulasik makineniz bozulabilir. Elbette yaşanmasını hiç istemeyeceğiniz bu durum eğer başınıza gelirse ne yapacağınızı, sorunu nasıl anlayacağınızı biliyor musunuz?

Bulasik makinesinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri makinenin su almaması ve deterjanın çözünmeden olduğu gibi kalmasıdır. Peki her şey bu kadar yolundayken makine neden birdenbire bozulur ve neden su almamaya başlar?

Bulasik Makinesi Neden Su Almamaya Başlar

Su almama ve deterjanın olduğu gibi çıkma sorunlarının birçok nedeni olabilir. Bulasik makinesindeki kimi parçalar da bu arızalara sebep olabilir.

Su giriş valfi (ventil)

Bu parça bozulduğu zaman makine su almaz. Bu nedenle eğer Bulasik makineniz su almıyorsa ilk olarak su giriş valfini kontrol etmelisiniz. Pompa motoru: Pompa motoru, makinedeki suyu boşaltmakla yükümlüdür. Ancak bu parça kısa devre yaparsa ya da herhangi bir nedenle hata verirse Bulasik makinesi arıza yapabilir.

Emniyet sivici

Her marka ve modelde emniyet sivici bulunmaz; ancak bulunanlar için su arızalarında emniyet sivicinin de kontrol edilmesi gerekir. Zira su almama problemi, emniyet sivicinin bozulduğuna işaret de olabilir. Emniyet sivicini yalnızca teknik servis değiştirebildiğinden, arıza durumunda mutlaka Bulasik makinenizin markasına uygun yetkilendirilmiş teknik servisi çağırmanızı öneriyoruz.

Musluk

Eğer Bulasik makinesi su almıyor ise ilk yapmanız gerekenlerden biri musluğu kontrol etmektir.

Bulasik makinesinin bağlı olduğu su hortumunun ucundaki musluğun kapalı olması ya da bozuk olması da güçlü bir ihtimalken,sular kesilmiş ve siz bunu fark etmemiş olabilirsiniz.

Bu nedenle teknik servis çağırmadan önce mutlaka musluğu kontrol edin.

Pervaneler ve deterjan seçimi

Eğer deterjanınız olduğu gibi çıkıyorsa ve bulasiklarınızı temizlemiyorsa doğru deterjanı kullanmıyor olabileceğiniz gibi makinadaki pervaneler de tıkanmış olabilir.

Bu yüzden önce iki pervaneyi de sökerek tıkalı olup olmadıklarını kontrol edin, ardından ihtiyacınıza uygun bir deterjan seçimi yapın.

Sorun devam ederse 0 530 970 71 35 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak Esenkent Bulasik Makinesi Servisi müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

bulasik makinesi  suyu bosaltmıyor

Öncelikle makine içindeki su boşalmıyorsa süzgeçler kirlenmiş veya tıkanmış olabilir; süzgeçleri temizleyin.

Temizlik sonrasında mevcut programı iptal edip yeniden çalıştırın.

Sorun devam ederse 0 530 970 71 35 numaralı Esenkent Bulasik Makinesi Servisi çağrı merkezi hattını arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Süzgeç temizliği

Süzgeç temizliği için makineyi düğmesinden kapatın. Kapağı açıp alt sepeti çekin.

Sepetin altındaki bardak şeklindeki süzgeci hafifçe sola doğru çevirerek yerinden çıkarın.

Üst kısmında bulunan (mandal) tırnaklarından ikiye ayırın. İnce süzgeci orta kısmındaki boşluktan tutarak çıkarın.

Süzgeçleri deterjan kullanmadan su ve fırça ile temizledikten sonra kurutun.

Önce ince süzgeci sonra 2 parçalı bardak şeklindeki süzgeci yerine oturtup sağa doğru hafifçe döndürün.

Neden Esenkent Bulasik Makinesi Servisi

 Alanında uzman güler yüzlü servis danışmanları,Gezici Servis hizmeti,Doğru bilgilendirme,Orjinal yada yan sanayi parça fiyat karşılaştırma,Verilen terminlerde onarım süresi,Binlerce mutlu müşteri,20+ Yıllık tecrube

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN