Size bir telefon kadar yakınız
0 541 271 42 16
Dil Seçin
trende

Buyukcekmece uydu servisi

19.03.2018
1 görüntülenme
Buyukcekmece uydu servisi
95 / 100

Buyukcekmece Uydu Servisi

Buyukcekmece uydu servisi ,profesyonel çalışma anlayışını benimser. Uydular için; bakım, onarım ve aynı zamanda kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini benimsemekte ve teknolojinin gerekliliklerine uygun çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Çünkü Uydular ve elektronik cihazlar. Bu süre belirli zaman aralıklarında kontrol edilmeleri gereklidir.Eğer bakımlar yapılmazsa arızalanmalar meydana gelebilir. 

Buyukcekmece uydu servisi çanak anten sistemlerinizle ilgili arızalarıza teknik servis ustalarımızla haftanın her günü teknik servis HİZMETİ veriyoruz

televizyonlarınızda OLUŞAN sinyal kayıpları, kanal donmaları Uydu Cihazı arızaları, uydu yönü bulma, çanak anten kablo arıza degişimleniz Için Buyukcekmece uydu servisinden usta talebinde bulunabilirsiniz

Buyukcekmece uydu servisi ile yüksek kaliteli sonuçlar elde edebilme avantajına sahipsiniz. Buyukcekmece bölgesinde yaşayan tüm müşterilerimiz için, bulunulan bölgeye giderek hizmet veren çalışma anlayışına sahibiz. Tüm uydular için geniş perspektifli şekilde çalıştığımız gibi, gerekli teknolojik altyapı dâhilinde müdahale gerçekleştirmekteyiz.

Buyukcekmece uydu servisi olarak, uydu montajından kurulumuna kadar, çok özel bir hizmet ayrıcalığına sahip olduğumuz gibi aynı zamanda gerekli olan tüm çözümleri sunabilmekteyiz. Sorunlarınızla en hızlı şekilde ilgilenen bir çalışma prensibine sahip olmamızla birlikte, değerli müşterilerimiz olarak sizlere doğru ve kaliteli çözümleri sunmaktayız.

Buyukcekmece uydu servisi için bizi aramanız yeterli. Aradığınız andan itibaren en geç 45 dakika içerisinde servisimiz kapınızda olacaktır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için

Buyukcekmece uydu servisi

Buyukcekmece uydu tamiri

Buyukcekmece Uydu Servisi  olarak Uydu montajı ve tamiri konusunda ilk amacımız sizi memnun eden, kalıcı çözümler üretmektir.Fiyat konusunda da yardımcı olmaktayız. Kaliteyi ucuza getirmek için biz buradayız. Hemen bizimle iletişime geçerek kaliteye sahip olabilirsiniz.

Buyukcekmece lokasyonunda geniş bir hizmet kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlaması ve arıza hizmetlerimizle ihtiyacınız olan uydu servisi olarak  Buyukcekmece uydu servisi haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Buyukcekmece uydu servisi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla en iyi hizmet kalitesini, avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.Buyukcekmece ’nın Merkez tüm mahalle ve semtlerinde uyducu ihtiyacınız da sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Çanak anten, uydu alıcısı, kablo değişimi, merkezi uydu tamiri konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Buyukcekmece Uydu tamiri ,çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatlarının satışı ve montajı, çanak anten arızaları, çanak anten montajı, frekans ayarı, lcd tv kurulumu, kanal yükleme işlemleri, merkezi uydu sistemi arızalarının onarımı, daire içi anten kablosu çekme gibi işlerinizde Buyukcekmece Uydu Servisi ne ulaşıp aynı gün servis avantajından yararlanabilirsiniz.

Buyukcekmece uyducu

Buyukcekmece uyducu, olarak Sizlere sunduğumuz hizmetler ile asla bir arıza durumu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Televizyon veya uydu alıcınızda meydana gelen arıza veya herhangi bir sorunda sizlere verdiğimiz numaralardan  Buyukcekmece uydu servisi ekiplerine ulaşarak oldukça kısa bir süre içinde yardım alabilirsiniz.

Uydular, televizyonların olmazsa olmaz parçaları haline gelmiş durumdalar.Televizyonlarda en iyi görüntü kullanabilmek için farklı alternatifleri değerlendirmek isteyenlerin doğru çözümü uydulardır.

En iyi kalite ile en kısa süre içinde yayınınızı aktif hale getiren Buyukcekmece uyducu ekiplerimiz ile sizlerde asla yayından kopmaz, TV’keyfinize devam edersiniz

Buyukcekmece uydu servisi

Günlük hayatta bir çok insan uydularının tam çekmemesinden ya da arızalanıp görüntü kalitesinin bozulmasından şikayet etmektedir. Kuşların uydunuzza konması ya da kablonuzun bozulması sizlere televiyon izleme fırsatı vermiyor. İşte tam da bu noktada Buyukcekmece uyducu sizlerin 7/24 hizmetinde. Çünkü uydu alıcılarınız sizleri bir hayli uğraştırabilir ve kendi başınıza tamir etmeye çalışırken cihazınıza daha fazla zarar verebilrsiniz. İşte bu yüzden Buyukcekmece uyducu ürünlerinizi aldığı anda tamir ilemini özenle ve büyük bir titizlikle yapıyor. Televizyonunuzun bozulmasında, uydunuzun bozulmasında veya çanaklarınızın bozulmasına usta ekibimiz ve deneyimli çalışanlarımızın sayesinde dur diyoruz. Dilerseniz sizlere en uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz tamir işlemlerine Buyukcekmece uyducu adlı adresi Google aracılığıyla aratarak fırsatlarımızdan istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Buyukcekmece merkezi sistem uyducu

Buyukcekmece Antenci

Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek için Ekip çalışmalarını tüm birimlerinde hayata geçirmiş,çalıskan uydu servisi Uydu sistemlerinizin ayarlanması, çoklayıcı, dağıtıcı anahtarı, kanal ayarı, montaj işlerinizi  özenle yapmaktadır

Gerekli altyapı teknolojisine sahip olmamız sayesinde, tamamen kaliteli işçilik gerçekleştirmekteyiz.Günümüzde her yerde tercih edilen uydu cihazları için servislere ihtiyaç duyulmaktadır.ister SD ister HD uydu alıcıları olsun hepsinin kurulumu yapılır ya da tamiri de yapılabiliyor. Buyukcekmece Uydu Servisi  olarak biz de bu hizmetleri sunmaktayız. 

En iyi kalite ile en kısa süre içinde yayınınızı aktif hale getiren Buyukcekmece Uydu Servisi ekiplerimiz ile sizler de asla yayından kopmaz, TV’keyfinize devam edersiniz

Sizlere sunduğumuz hizmetler ile asla bir arıza durumu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Televizyon veya uydu alıcınızda meydana gelen arıza veya herhangi bir sorunda sizlere verdiğimiz numaralardan  Buyukcekmece uydu antenci ekiplerine ulaşarak oldukça kısa bir süre içinde yardım alabilirsiniz.

Buyukcekmece uydu servisi

Buyukcekmece Canak Anten Servisi

Uydular kolay arızalanabilen ve bozulabilen elektronik cihazlardır. Bu aralıktan belirli aralıklarla bakımların gereklerinden.Güncelleme sayesinde de frekansı değişen kanallar izlenebilmektedir. Bir süre sonra kanalların frekansları değişebilmektedir. Bu noktada de kanallar kaybolabilmektedir. Bunun engellenmesi için güncellemeler düzenli olarak aynı zamanda yeni kanalların izlenmesi de mevcuttur.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu bağlantısı seçenekleri Binlerce yeni nesil Tv kanallarılarını HD kalitesiyle seyrinize neden, Apartman, site ve blok odalarında multi anahtar merkezi uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Buyukcekmece canak anten servisi  olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, her uydu montajı, uydu kullanımı için ve tamirleri için Buyukcekmece canak anten servisi destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Buyukcekmece uydu servisi

Buyukcekmece Merkezi Uydu sistemi kurulumu

Buyukcekmece uydu servisi Apartmanların çatılarında ve balkonlarında bulunan  çanak antenlerin  görüntü kirliligi olan kullanım binalarınız  merkezi çanak anten  sistemi kurulumu yapıyoruz, tek merkezden dairelere kablo bağlantıları bina yapı merkezi anten sistemlerinde evinde birkaç kadar televizyon izleyenler içinde kolaylık saglamaktadir, Buyukcekmece uydu servisi garantili titiz işcilik hizmet sağlaması, merkezi uydu ve çanak anten sistemleri arıza çözümleriniz için teknik destek alabilir, kurulum ve montajlarınız için haftanın her günü bizi araya bilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri topu konutlarda ve apartmanlarda oldukça faydalı bir sistemdir. Tek bir merkezi çanak üzerinden tüm dairelere elektrik ya da televizyon sinyali verilmektedir.  Konusunda uzman ekibimizle sorunsuz merkezi sistemi montajı da gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem birçok dairenin faydalanabildiği bir Merkezi uydu sistemi nasıl çalışır? sistem olduğundan dolayı aynı zamanda pratik de bir sistemdir.

Buyukcekmece Merkezi Uydu  sistemi

Merkezi uydu sistemleri yer almayan konutlarda her bir daire sahibi kendi uydu sistemini kurmaktadır. Bu her daire için ek bir maliyet demektir. Üstelik her daire sahibi kendi uydu sistemi bozulduğunda uydu servisi hizmetine de ek masraflar ödemektedir. Merkezi sistemi tam aksine daha ekonomiktir ve daire sahiplerini ek uydu sistemi kurulumdan kurtarır.

Buyukcekmece uydu servisi

Buyukcekmece Çanak Uydu Anten Ayarı Montajı Kurulumu Servisi

Buyukcekmece Uydu Servisi Çanak Uydu Anten Servisi olarak ihtiyaç duyulabilecek yedek parçalarla donatılmış servis araçlarımız, Çağın teknolojik gelişmelerinide yakından takip eden Elektrik ve Elektronik alanında uzman, deneyimli TEKNİK SERVİS ekiplerimizle karşılaştığınız tüm problemleri çözmeye hazırız.

Buyukcekmece ’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler, Çanak Anten Ayarı, Çanak Anten Ayarları, Çanak Anten Ayarlama, Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Uydu Anteni Ayarlama, Uydu Çanak Ayarı, Anten ince ayar bakım Montaj, Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Televızyon Uydu Bağlama, Uydu Kanallarını Ayarlama, Uydu Alıcısı Kurulumu, Uydu Montajcisi, Antenci, Elektronik Tamircisi ve firmaları arasından  Buyukcekmece uydu servisi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Buyukcekmece canak anten ayarı

Türksat üzerinden yayınların izlenebilmesi için çanak anten, uydu alıcısı ve LNB ihtiyacı bulunuyor. Bunlar bulunmadan ise ilgili yayınların izlenmesi mümkün değildir

Bunun için çanak antene LNB cihazınızın bağlanmasını sağlamalısınız.

Kablo yardımıyla bu iki cihazın bağlamasını sağlayın. Kablonun kalitesi sinyalin daha iyi bir şekilde alınmasına neden olur.

Bu nedenle daha iyi bir görüntü kalitesi için kaliteli kablolar kullanmanız iyi olacaktır. Bağlantının hemen ardından ise elektrik bağlantılarını yaparak cihazların çalıştırılmasını sağlayınız.

Çanak anten ayarı ise sol-sağ veya aşağı-yukarı yaparak yapılmalıdır. Bu nedenle anteninizi son derece iyi bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir yerde bulunmalısınız

En önemlisi  film, dizi, maç ve programlar ve daha fazlası  ıcın Buyukcekmece uydu servisi olarak tüm mahallelere Buyukcekmece Uydu Servisi hizmeti veriyoruz. 

Bu nedenle Sizlerde Buyukcekmece Uydu Servisi tarafından sizlere yapılan hizmetleri en iyi şartlarda değerlendirebilir ve uygun fiyata kaliteli ürün kullanmanın zevkini çıkartabilirsiniz.

Buyukcekmece uydu servisi

Türksat Uydusu otomatik güncelleme

1-) Türksat Uydusu otomatik güncelleme yapabilmek için izlenebilecek 2 yol var. Bunlardan ilki otomatik frekans ayarı girilerek tüm kanalların uydu cihazı tarafından bulunması sağlanabilir.

Diğer yöntem ise kanalların bulunduğu frekanslar tek tek taratılarak kurulum yapılabilir.

2-) Otomatik güncelleme yapabilmek içinTürkiye ve Avrupa’dan Türksat Tanıtım (12380 V SR:27500 FEC:3/4) eğer Yurtdışından veya Türkiye’nin doğu bölgelerinden güncelleme yapıyorsanız,

Türkiye ve Orta Asya’dan Türksat Paket (12423 H SR:30000 FEC:3/4) otomatik kanal arama parametreleri manuel olarak girilmeli ve Şebeke Arama (Network Search) açık seçilmelidir.

3-) Bu yenilik kapsamında şebeke tarama hizmetinden faydalanmak için, bulunduğunuz kapsama alanına göre aşağıdaki tabloda verilen herhangi bir frekans kullanılabilecektir.Uydu alıcısının Kurulum veya Ayarlar menüsünden,

Tek Kanal Arama alt menüsünde, Uydu kısmında Türksat 42° E ve Türksat Ankara Paket parametrelerini manuel olarak girilerek,Şebeke Arama (Network Search) açık seçilmelidir.

Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir. Uydu kurulumları markalara ve cihazlara göre değişiklik göstermektedir.

Buyukcekmece uydu servisi

Türksat 3A Uydusu

Türksat 3A uydusu 42° Doğu lokasyonunda hizmet vermekte olan uydumuz 1296 MHz bant genişliğine sahiptir.

Önceki nesil uydularımıza kıyasla daha yüksek bir kullanım kapasitesine sahip olan Türksat 3A uydusu,

hem uydu haberleşme hizmetleri, hem de Avrupa, Türkiye ve Orta Asya üzerinden doğrudan TV yayınları için kullanılmaktadır.

Türksat 3A uydusunun sahip olduğu yüksek alış gücü avantajına sahip Türkiye kapsama alanı,

Türkiye‘den uplink yapacak TV yayınları, genişbant veri hizmetleri, VSAT ve darbant veri hizmetleri için kullanılmaktadır.

Böylece küçük çaplı ve düşük maliyetli uplink sistemleriyle uydu üzerinden hizmet veren kullanıcılara büyük kolaylık sağlanmıştır.

Buyukcekmece uydu servisi

Türksat 4A Uydusu

Türksat 4A ve Türksat 4B haberleşme uydularının tedariki için 7 Mart 2011 tarihinde Japon Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) firması ile sözleşme imzalanmıştır.

Türksat 4A haberleşme uydusu 14 Şubat 2014 tarihinde Kazakistan’daki Baykonur Uzay Üssü’nden Proton roketiyle uzaya gönderilmiştir.

Türksat 4A, Ku-bant ‘ta Türkiye, Kuzey Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Asya ile Sahra Altı Afrika bölgelerini kapsamaktadır. Uydu üzerinde ayrıca Ka-Bant da kullanılmaktadır.

Daha önce hizmet verilemeyen sahra altı Afrika’ya da Türksat 4A aracılığıyla DTH, SNG, VSAT gibi hizmetlerin ulaştırılması mümkün olmaktadır.

Türksat 4A, 42° Doğu yörüngesinde, 2016 yılında ömrünü tamamlayan Türksat 2A’nın yerini alırken, önemli bir kapasite artışı da sağlamıştır.

Bu yörüngedeki Türksat uyduları üzerinden yayın yapan TV sayısı 2016 yılı sonu itibarıyla 580’e ulaşmıştır.

Buyukcekmece uydu servisi

Türksat 4B Uydusu

Türksat 4B haberleşme uydusu, 16 Ekim 2015 tarihinde Kazakistan Baykonur Uzay Üssü’nden başarıyla fırlatılmıştır. 3400 MHz bant genişliğine sahip Türksat 4B ile birlikte 50° Doğu yörüngesinde ilk defa Türksat uydusu işletilmektedir.

Türksat 4B haberleşme uydusu, Türkiye, Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Çin’in Batısını içine alan Güney Batı Asya’yı kapsama altına almaktadır.

Buyukcekmece Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz.ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Uydularla alakalı olarak Buyukcekmece Uydu Servisi hizmetimizi hayatın her zaman diliminde sunarak, en iyi uydu servis deneyimini yaşatmaktayız. Tüm çalışmalarımızda uydularınız için ihtiyacınız olan hizmeti alabilmenize yönelik olarak hizmet vererek, sizlerin isteklerinizi yanıtlıyor ve memnun kalacağınız sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. Buyukcekmece Uydu Servisi çalışmalarımızda uydu markalarınız fark etmeksizin, tamamen özel hizmet konseptini sizlerle buluşturmaktayız.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Uydu Alıcısı Markaları

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai,Arçelik ,Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Yumatu, Tekniksat, Starbox, Türksat, Tivibu, Digiturk, Dsmart

Buyukcekmece uydu servisi, Buyukcekmece uyducu, Buyukcekmece canak ayarı,Buyukcekmece Merkezi Uydu sistemi kurulumu,Buyukcekmece uydu kurulum,Buyukcekmece uydu Montajı,Buyukcekmece uydu tamircisi,Buyukcekmece uydu tamiri,Buyukcekmece Uydu Sistemleri,Buyukcekmece Çanak anten montajı,Buyukcekmece canak anten ayarı,Buyukcekmece canak yer değiştirilmesi,Buyukcekmece hd alıcı ve lnb tamiri,Buyukcekmece lnb değişimi ve çoklu lnb montajı gibi işlerinizi,merkezi uydu montajı, tamiri gibi servis işlerinizi yapmaktayız.

Uyduculuk ileri görebilmek ve kaliteli uydu servisi malzemesini uygun fiyata sunmaktır. 

Uydu Arızaları ve Çözümleri

Uydu, digitürk, d-smart, tivibu. Kısacası çanak anten ile izlenen tüm platformların arızaları birbirine benzemektedir. Bu arızaların neden kaynaklandığını ve çözümlerini aşağıda belirtmeye çalıştık.

Uydu Alıcısı Çalışmıyor !

Elektrik fişi, adaptör kontrol edilmeli.Yerinden çıkmışsa takılmalı. Elektrik fişi takıldıktan sonra cihazın ön ekranında harf, rakam yada ışık olmalıdır.(cihaz marka ve modele göre değişmektedir)Uydu Alıcısı Fişe takılı olduğu halde cihazın ön panelinde bir hareket yok ise cihazı en yakın teknk servise götürmeniz gerekir.Uydu alıcısı arızaları ile ilgili sorunlarda bizden telefon  yolu ile destek alabilirsiniz.
Yüksek ihtimal pili bitmiş yada ters takılmış olabilir Bu işin esprisi tabi ama gerçeklik payı oldukça yüksek.
Kumanda Pilleri değiştirdim ama hala uydu alıcısını kumanda edemiyorum.!Uydu alıcısının kumandasından kanal değiştirme tuşlarına basılır.(Uydu alıcısı kapalı ise bu işlem işe yaramayacaktır. Uydu alıcısının Kapalı olması durumunda kumandadan açıp kapatma “kırmızı ve en üstte olur” tuşuna basılır.)

Tuşlara her bastığınızda uydu alıcısının ön panelinde kanal sayılarının değişmesi gerekir. D-Smart ve Digitürk kumandalarının bazılarında akıllı kumanda özelliği bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken, D-Smart kumandalarında kumandaya her bastığınızda kumanda üzerinde “D-SMART” yazan tuşun ışığının yanması gerekir. “TV” ışığı yanıyorsa, “D-SMART” yazan tuşa basılarak yukarıdaki işlem tekrarlanır. Aynı şekilde “DİGİTURK” kumandasında akıllı kumanda özelliği varsa (siyah-gri renk kumanda) tuşlara bastığınızda ışığın “SAT” tuşu üzerinde yeşil renk yanması gerekir. Işık rengi kırmızı ve “TV” üzerinde ışık yanıyorsa “SAT” tuşuna basılarak yukarıda işlem tekrarlanır.Tüm bu işlemlerden sonra hala kumandanız çalışmıyor ise bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Uydu Alıcısı Çalışıyor Ama Görüntü Yok !

Bu durumda önce kablo bağlantıları kontrol edilir. Uydu alıcısının arkasındaki çıkışlar Scart, HDMI, DVI, COMPANENT vs. kablo bağlantısı yerinden çıkmış yada oynamış olabilir. Yerine tam olarak oturması gerekir. Aynı şekilde TV arkasındaki girişlerde kontrol edilmelidir. Girişlerde sorun yok ve hala görüntü alamıyorsanız TV kumandasından kaynak seçimi yapmanız gerekebilir. Kaynak listesi tuşu televizyonunuzun marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Kaynak tuşu genellikle “İNPUT, SOURCE, AV” yazmaktadır. Kaynak listesine girerek, cihaz hangi girişe bağlı ise o giriş seçilerek görüntü alınır.
Tüm bu işlemlerden sonra hala görüntü alamadıysanız bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Ekran Bozuk CD Benzeri Takılma Ve Donma Oluyor !

Sinyal ile alakalı bir sorun. Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, kablo bağlantıları yetersiz, uydu prizi arızalı, diseqc switch arızalı, uydu alıcısı tuner arızalı vs…
Daire içi kablo bağlantıları kontrol edilir. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz

Kanal İsimleri Görülüyor Fakat “Sinyal Yok” Yazıyor !

Sinyal ile alakalı bir sorun. Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, uydu prizi arızalı, diseqc switch arızalı, uydu alıcısı tuner arızalı, anten kablosu arızalı, LNB arızalı vs…
Daire içi kablo bağlantıları kontrol edilir. Uydu alıcısı fişten çıkakrılıp tekrar takılır. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

HD Cihaz Kullanıyorum ama Görüntü Çok Kötü !

Uydu alıcısının çözünürlük ayarları bozulmuş, HDMI kablosu kaltesiz olabilir. Çözünürlük ayarı 720P, 1080i, 1080p formatında olmalıdır. HDMI kablosu standart özellikte olabilir. Daha kaliteli bir kablo ile daha iyi bir görüntü alınabilir.

Çözünürlük ayarını yapamazsanız yada kaliteli bir HDMI kablo talep ederseniz bizden uydu servis hizmeti alabilirsiniz.
Görüntü Bazen Yeşil yada Kırmızı Oluyor!

Uydu alıcısı scart kablo ile bağlıysa, scart kablo yerinden oynamış yada bozuk olabilir. HDMI kablo ile bağlı ise, HDMI kablonuz bozuk yada TV ile uyumsuz demektir. Kablo bağlantılarını düzelttiniz, değiştirdiniz ama sorun düzelmediyse bu konuda bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
Bazı Kanallar Göstermiyor. Sinyal Yok Hatası Alıyorum!

Uydu alıcısının frekans listesi eski olabilir. Frekansların güncellenmesi gerekir. Aşağıdaki video da şebeke arama nasıl yapılır anlatılmıştır. İzleyerek manuel kanal yüklenmesi gerekir.
Sinyal seviyesinde azalma, kablo bağlantılarında sorun olabilir.
Kablo bağlantılarını düzelttiniz, değiştirdiniz, kanal yüklemesi yapamadınız! sorun devam ediyorsa bizden teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasının tüm semtlerine servis hiz

Uydu cihazı arizalarını giderme

Uydu cihazları televizyonun kalbidir desek yerinde bir deyim olur. Uydu cihazı arizalarını giderme, verilen arızaları bulup tamir etme, kendisinden uydulu olan televizyonlarını ayarlarını yapma ve bunun gibi arızaların çözümleri konusun da bizimle iletişime geçerek hemen işinizi halledebilir ve ayrıca hızlı servis ağımız ile zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz

Uydu alıcısı arızalarını bulma

Uydu alıcıları kolay kolay bozulmayan elektronik aletlerdir. Bu cihazların bozulabilmesi için elektrik aksamında bir problem olması, yağmurlarda şimşek çarpmaları, tuner çıkışına sıvı girmesi, ya da üzerlerine sıvı dökülmesi veya uyduların en son çıkan versiyonları ile uyun sağlamayarak kanalların bulunmaması arızaları da olabilir. Uydu alıcısı tamiri için en azından bu işlere yatkın olan bir kişiliğinizin olması gerekir.

Uydu alıcı gözü bozulması

Uydu alıcı gözü bozulması mini uydular da en kolay arıza yapılabilen uydu alıcısı arızalarıdır. Bunların arıza tespiti kumanda üzerinden yapılır. Uydu anten kumandanız çalışıyorsa o zaman uygu gözünün de kırmızı veya farklı bir renkte yanan ışığına tutarak kanal değiştirme veya menüye girme gibi seçenekleri yapabilirsiniz.

Kumandanızın değiştirmemesi uydu alıcı gözünün bozulması, kumandanızın bozulması veya pillerin bitmesi, ayrıca uydu alıcısının da bozulması ile de bu tür sorunlar yaşanabilmektedir.

Bağlantı kabloların bozulması

Mini uydu alıcıları veya normal bir uydu alıcısının televizyona bağlanabilmesi için bir ara kabloya ihtiyaç duyulur. Bu kabloların en çok kullanılan modeli skart ve hdmi kablosudur. Bazen bağlantı kabloların bozulması yaşanırken bazen de kabloların bağlandığı yerlerin bozulması da elbette yaşanabilir. Bunu tespit edebilmek için kabloların televizyon girişlerinde farklı bir çıkış varsa oraya takmanızı eğer yoksa da farklı bir ara kablo ile Uydu cihazı arizalarını giderme konusunda denem yanılma yöntemini kullanabilirsiniz.

Buyukcekmece uydu tamiri

Etiketler:  Buyukcekmece uydu servisi, Buyukcekmece uyducu, Buyukcekmece canak ayarı, Buyukcekmece Merkezi Uydu şifresi, Buyukcekmece uydu kurulum, Buyukcekmece uydu Montajı,Buyukcekmece uydu tamircisi,Buyukcekmece uydu tamiri, Buyukcekmece Uydu Sistemleri,Buyukcekmece Uydu Anteni Ayarı,Uydu Anteni Montajı Buyukcekmece ,Buyukcekmece Uydu Anten Kurulumu,Buyukcekmece Uydu Anten Arıza,Buyukcekmece Uydu Anten Ayarı,Buyukcekmece Uydu Anten Montaj,En Yakın Uydu Servisleri Buyukcekmece ,Buyukcekmece ’de Frekans Ayari Yapan Servisler,Buyukcekmece Anten Kurulumu Yapan Servisler,Uydu Tamircileri Buyukcekmece ,Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,Buyukcekmece Uydu Tamiri Ayari Servis,Buyukcekmece Uydu Çanak Servisi,Tv Uyducusu iletişim,Tv Antenci

Buyukcekmece uydu servisi

Buyukcekmece  Tv Çanak Montaj tel,Uydu Anteni Tamircileri Buyukcekmece ,Buyukcekmece Uydu Anten Servisi Kurulumu,Buyukcekmece Çanak Anten Kurulumu, Buyukcekmece Çanak Anten Nakil,Çanak Anten Montaj Servisi Buyukcekmece ,Çanak Anten Servisi Buyukcekmece ,Çanak Anten Montajı Buyukcekmece ,Buyukcekmece Çanak Antenci,Çanak Kurulum Esenyurt Buyukcekmece ,Buyukcekmece Çanak Kurulumu,Buyukcekmece Çanak Ayarlama,Buyukcekmece Çanak Montaj,Çanak Uydu Ayarlama Buyukcekmece ,Buyukcekmece Uydu Anten Ayarlama,Tv Uydu Baglantisi Buyukcekmece ,Buyukcekmece Uydu Canak Kurulumu,Buyukcekmece Uydu Canak Anten Kurulumu,Buyukcekmece Uydu Çanak Montajı,Buyukcekmece Uydu Arıza Servisi,Buyukcekmece Uydu Montajı,Buyukcekmece Uydu Bulma,Buyukcekmece Uydu Bağlama,Buyukcekmece Uydu Ayarlama,Buyukcekmece Uydu Bakim,Buyukcekmece Uydu Kurulum,Buyukcekmece Uydu Onarim,Buyukcekmece Uydu Çalışmıyor, Buyukcekmece Uydu Destek,Buyukcekmece Anten Ayarı,Anten Montajı Buyukcekmece ,Anten Kurulum Buyukcekmece ,Anten Kurulumu Buyukcekmece ,Buyukcekmece Antenciler,Buyukcekmece Anten Ayarlama,

Buyukcekmece uydu tamiri

Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler:Buyukcekmece uydu servisi,esenyurt uydu servisi,Avcılar uydu servisi,beylikdüzü uydu servisi,Sefaköy uydu servisi,Ataköy uydu servisi,Kanarya uydu servisi,Balıkyolu uydu servisi,Florya uydu servisi,Yeşilköy uydu servisi,Yeşilyurt uydu servisi,Firuzköy uydu servisi,Ambarlı uydu servisi,Güzelce uydu servisi,Mimarsinan uydu servisi,Çakmaklı uydu servisi,Kavaklı uydu servisi,Gürpınar uydu servisi,Hadımköy uydu servisi,Bahçeşehir uydu servisi,Esenkent uydu servisi,yakuplu uydu servisi,mimaroba uydu servisi,Küçükçekmece uydu servisi,kıraç uydu servisi 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN