Size bir telefon kadar yakınız
0 532 773 32 60
Dil Seçin
trende

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

15.12.2020
80 görüntülenme
boğazköy çamaşır makinesi tamircisi
100 / 100

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi olan firmamız  size bir telefon kadar yakın.boğazköy çamaşır makinesi tamircisi olarak 2002 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz.

tikla ara

Yapılan tüm tamir – bakım ve montaj hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altındadır.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz. Tüm marka ve model çamaşır makineleri %100 garantili şekilde tamir edilmektedir.

Çamaşır makinesi Orijinal Parça Değişimi ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız..

Çamaşır Makinesi Tamir Fiyatları için bizi arayabilirsiniz..

Profesyonel teknik servis ekibimiz size bir telefon kadar yakın…

boğazköy çamaşır makinesi tamircisiboğazköy çamaşır makinesi tamircisi çamaşır makinesi arızalarını en kısa sürede çözüyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz.

Gezici mobil teknik servis araçlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetine boğazköy Yerinde Tamir – Bakım – Montaj Hizmeti sunmaktadır.

En yakın çamaşır makinesi tamircisi için bizi arayabilir ve ücretsiz servis kaydı oluşturabilirsiniz.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi mi arıyorsunuz ? Uzman teknik servis kadromuz 7/24 hizmetinizde. Uygun fiyat – Kaliteli işçilik ve 20 yıllık sektör tecrübesi ile 2 yıl garantili şekilde tamir işlemi yapmaktayız.

boğazköy Beyaz Eşya Servisi tüm marka ve model beyaz eşya tamircisi. boğazköy Buzdolabı Tamircisi için de bizleri arayabilirsiniz.

boğazköy ün en çok tercih edilen beyaz eşya servisi. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Unutmayın; Size bir telefon kadar yakınız…

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

Uzun yıllardır kaliteli teknik servis anlayışı ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin 1 numaralı tercihi

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi İstanbul’un tüm ilçelerinde uzman, profesyonel ve eğitimli ekibiyle Teknik servis hizmeti vermektedir.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi Servis firması olarak 10 yılı aşkın süredir birçok beyaz eşyanın tamirini yapmakta ve teknik servis hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler arasında öne çıkan ve birçok kişinin ihtiyaç duyduğu hizmetimiz de keza boğazköy çamaşır makinesi tamircisi hizmetidir.

Günümüzde neredeyse her evde bir çamaşır makinesi bulunmaktadır. Gündelik yaşamımızda sürekli olarak ihtiyaç duyduğumuz ve günlük olarak kullandığımız çamaşır makineleri

diğer birçok beyaz eşya ve elektronik eşya gibi çeşitli sebeplerden ötürü bozulabilmektedir. Çamaşır makinesi servisi, bu noktada çok önemli bir konuma yerleşmekte ve boğazköy çamaşır makinesi tamircisi  ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Ortaya çıkan bu ihtiyacı, en profesyonel ve en kaliteli şekilde gidermek adına uzun yıllardır çalışmakta ve çamaşır makinesi servisi hizmetini, firma olarak sunmaktayız.

Ekibimizin sistemli bir şekilde çalışması ve çamaşır makinesi tamircisi ustalarımızın işinin ehli kişiler olması, boğazköy çamaşır makinesi tamircisi adı altında faaliyet gösterdiğimiz firmamızın sektörde bilinir ve öncü bir konumda yer almasını sağlamıştı

Haftanın 7 Günü 3 Gezici Servis Aracımızla Hizmet Vermekteyiz.

Sahip olduğunuz Çamaşır Makinesi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik prensibinden ödün vermeden hizmet veren boğazköy çamaşır makinesi tamircisi ; tamir, bakım, arıza ile ilgili profesyonel çözümler üretirken, çamaşır makineniniz uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Tamir işleminde kalıcı çözümler üretecek şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor.ekibimizden merak ettiğiniz her türlü konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi olarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Hizmet ve teknik servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli çözümler sunuyoruz. Çağrı Merkezimiz vasıtasıyla bizlere her an ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. yedek parça ve servisi konusunda profesyonel ve eğitimli teknik ekibimize servis alacağınız hizmet hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. boğazköy çamaşır makinesi tamircisi Personellerimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve özenli bir şekilde yanıt vermektedir.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar belirlerse sizden servis onayı alınır. Daha sonra arıza giderilir ve ihtiyaç duyulursa parça değişimi yapılır. Servis sırasında makinenizin parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orijinal yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi 

çamaşır makinesi pres kazan tamiri

Daha önce yetkili servisler tarafından tamiri olmadığı söylenen plastik enjeksiyon çamaşır makinesi kazanını nasıl tamir ettiğimizi açıklıyoruz .Plastik enjeksiyonlu kazanlar jilet taşı ile kesildikten sonra yapıştırıcı ile yapıştırılarak çalışır duruma getiriliyor.

Çamaşır makinelerimiz sorunsuz çalıştığı zaman evimizde varlığının bile pek de farkına varmadığımız, bir köşede sessiz soluksuz işini yerine getiren yardımcılarımızdır. Bu durum makinemizin çalışma sesi git gide yükseldiği zaman gayet can sıkıcı bir hal alır. İşte o zaman çamaşır makineniz kazan rulmanı dağıtmıştır.

Böyle durumlarda kullanıcı olarak sizin kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz pek bir şey bulunmamaktadır. Uzmanlık gerektiren bir arızadır. Kazan bazı makinelerde presli yani bütün olmakta ve sökülmesi için ayrı bir işçilik ve ekipman gerekmektedir.

Çamaşır makineleri, evlerimizde en çok kullandığımız cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kirli çamaşırların birikmemesi için düzenli aralıklarla kullanılan bu cihazlar , çeşitli nedenlerle zamanla yıpranır ve tamire ihtiyaç duyar.boğazköy çamaşır makinesi tamircisi,servisi bu süreçte de en iyi dost olarak karşınıza çıkar ve İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verir. Eger boğazköy çamaşır makinesi tamircisi yaptırmak istiyorsanız yapmanız Gereken boğazköy çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçerek en Yakın tarihe randevu almak olmalıdır. Firmamız, tamir sürecinin ardından kısa sürede makinenizi size teslim eder. Sorun neyse çözülmüş ve makineniz eski randımanlı haline kavuşmuş olarak tarafınıza sunulur. En sağlıklı tespitin gerçekleştirilebilmesi ve makinede oluşabilecek daha büyük sorunların önlenmesi için vakit kaybetmeden boğazköy çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçin ve randevu talep edin.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi sizlere en pratik çözümler sunma aşamasında en üst seviyededir. Evinizden çıkmadan bir tuşla cihaz arızalarınızı ışık hızında giderebilirsiniz.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilir, dilerseniz Whatsapp üzerinden beyaz eşya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek için her türlü iletişim araçlarını kullanarak bizlere çabucak ulaşmanızı ve sıkıntılarınızın çözülmesini günlere değil, saatlere düşürerek yanınızda olmaya çalışıyoruz.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi servisimizde her türlü beyaz eşya tamiri , kombi servisi , klima servisi , petek temizliği kart tamiri , yıllık bakım ve onarım hizmetleri vardır.Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Fırın , Buzdolabı , Klima , Kombi cihazlarınızın tamiri en kısa sürede yapılmaktadır.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

çamaşır makinesi kazanı dönmüyor

Çamaşır Makinesi Kazanı Dönmüyor Ve Yalnızca Suyu Alarak Hiç Bir şey Yapmadan Bekliyorsa akla gelen ihtimal Makinemizin Motor Ve Kazan Arasındaki Kayışının Kopmuş Olma İhtimaldir, Kayışlar Kolay Kolay Kopmazlar Genellikle Kazana Birşey Sıkışması Durumunda Zorlanarak Koparlar Ve Elimizle Makinenin Kazanını Çevirmeye Kalktığımızdada Kazan Hiç Dönmez Yada Çok Zor Döner, Bu Durumda Kayış Atmış Yada Kopmuştur, Ama Kayışı Değiştirmekten Önce Kazan İyice Kontrol Edilmelidir Sıkışıklığa Neden Olan Sorunun Giderilmesi Gerekmektedir, Örneğin Kazana Kaçmış Bir Çamaşırda Sıkışmaya Neden Olmuş Olabilir.

çamaşır makinesi kazan sıkışması

çamaşır makinesi kazan sıkışması Hiç şüphesiz makinede en önemli parçası kazanıdır. Sağlıklı yıkama gerçekleştirilebilmesi için öncelikle kazan miline bağlı şekilde bulunan rulman grubunun etkin şekilde işlem gerçekleştirmesi gerekir.Eğer makinenize kapasitesinin üzerinde çamaşır koyuyorsanız, çamaşır makinesi kazan sıkışması  arızası yapabilir çamaşırlarınızı ikiye veya  üçe bölerek atınız makinenizin bulunduğu Oda çok nemliyse makinenizi uzun Yıllardır Kullandığınız için Kullanım ömrü dolduysa çamaşır makinesi kazan tamiri İhtiyacı doğabilir.boğazköy çamaşır makinesi tamircisi size bir telefon kadar yakın

çamaşır makinesi kazan delik tamiri

Çamaşır makineleri, evlerimizde en çok kullandığımız cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kirli çamaşırların birikmemesi için düzenli aralıklarla kullanılan bu cihazlar,çeşitli nedenlerle zamanla yıpranır ve tamire ihtiyaç duyar. boğazköy çamaşır makinesi tamircisi ,servisi bu süreçte de en iyi dost olarak karşınıza çıkar ve İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verir. Eger çamaşır makinesi kazan tamiri yaptırmak istiyorsanız yapmanız Gereken Bizimle iletişime geçerek en Yakın tarihe randevu almak olmalıdır. boğazköy çamaşır makinesi tamircisi, tamir sürecinin ardından kısa sürede makinenizi size teslim eder. Sorun neyse çözülmüş ve makineniz eski randımanlı haline kavuşmuş olarak tarafınıza sunulur. En sağlıklı tespitin gerçekleştirilebilmesi ve makinede oluşabilecek daha büyük sorunların önlenmesi için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve randevu talep edin.

çamaşır makinesi kömür değişimi

Çamaşır makinemizin motorunun yandığı yada motor kömürlerinin bittiği ihtimalidir,

Makinemiz henüz yeni yanlızca bir kaç yıllık bir makineyse eğer, Yüksek ihtimalle motoru yanmış olabilir, Motor Kömürlerinin bitmesi daha düşük bir ihtimaldir, ama evimizde rutubet varsa motor kömürleri rutubet nedeniyle şişmiş ve sıkışmışta olabilir.

Makinemiz 5 Yılı Aşmış bir makiyese eğer yüksek ihtimal motor kömürleride bitmiş olabilir,

Makinemizin Motoru Yanmış Yada Kömürleri Bitmişse Genellikle Fark Edilmesede Makinenin altından kazan döndükce bir ateş çıkar, Makinenin Altından Ateş Çıkması Motorun Yanması Yada Kömürlerinin Bitmesinin İlk Belirtisidir, Genellikle Makine Motorları Yandığında Koku Yapmazlar.

Genellikle Servisler Kömür Değişimi Yapmazlar Direk Motor Değişimi Yaparlar Kömürler Bitmiş Olsa Dahi, Çünki Prosedür Bu Şekildedir Servislerde, Ama Özel Servisler Teknisyenin Kararı Doğrultusunda Motoru Servise Götürerek Presle Motoru Açarak Motor Kömür Ve Rulmanlarını Değiştirebilirler Eğer Sargıda Bir Yanık Yoksa,

Çamaşır makinesi kart tamiri 

Çamaşır makinemizin motoruna elektirik gönderen elektronik kartın, beyinin yanmış bozulmuş olabilme ihtimaldir, elektronil kart gerekli komutu vermediği için makinemizin kazanı devreye girmez ve yıkama, sıkma yapmayacağı gibi, bazende yıkama yapar ama sıkma yapmaz, yada sıkma yapar yıkama yapmaz bu genellikle kart kaynaklı arzalardır.

Çok nadiren karşılaşılmış olsada zaman zaman makinenin hem motoru hemde kartı yani beyni anda yanmış olabilir, zaman zaman yanan kavrulan motorlar makinenin beynininde yanmasına neden olurlar.Bu durumda masraf biraz daha yükselebilir.

çamaşır makinesi kazan amörtisörü

Eğer çamaşır makinesinde böyle bir durum söz konusu olduğu zaman kaybetmek ve makinede daha fazla soruna yol açmadan profesyonel boğazköy çamaşır makinesi tamircisi uzman teknisyenleri tarafından gerekli olan müdahalelerin gerçekleştirilmesi için. 7 gün 24 saat sürekli olarak faaliyet göstermektedir. Bu şekilde her zaman kolayca çamaşır makinesi arızası bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. Bu ipuçlarını boğazköy çamaşır makinesi tamircisi makinesi teknisyenleri tarafından çamaşır makinesinin kazan askıları ile amortisörlerinden hangisi arızalı ise değişimiyle ekonomik şekilde çözümünü sağlayabilmektedir. Ancak durumun ilk fark edilmesiyle yapılan arıza bildirimleri için oluşturulabilmesi mümkün. Aksi halde çamaşır makinesinin kazan dış kaplamasından da kırılmalar meydana gelebilir ki bu durumda çamaşır makinesi onarım maliyetlerinin önemli artmasına neden olur.

çamaşır makinesi kazan bilyası nedir neden değişir

 çamaşır makinesi kazan temizliğiEğer makinenizde rulman grubu arızaları meydana geldiyse, servisimiz makinenizi atölyemize taşınıp ve rulman değiştirme işlemi yapılmaktadır. Malzeme değişimi için parçalar ön ve üst parçaları komple sökülür.

Rulman değişiminin yanında amortisörlerde, motorda da değişim gerçekleşmesi gerekebilir. Bu durum makinenizdeki arızaya bağlı olarak şekillenecektir. Önemli olan makinenizin eski kullanışlı haline geri döndürülmesidir. Bu tür tamir süreçlerine gerek duyulmaması için makinenize kapasitesinin üstünde çamaşır koymamalı, nemli bir ortamda çalıştırmamalısınız. Kullanım ömrü sona ermiş bir üründe elbette arızaların meydana gelmesi son derece normal bir durum olarak karşımıza çıkacaktır.

Çamaşır Makinesi Kazan Bilyası Dağıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bireysel olarak kendiniz evde bunu tam olarak anlayamasanız da çıkardığı ses nedeniyle kullanım sorunu olduğunu anlayabilmenizi sağlar. Çünkü rulman sesleri makinenin dönüşü çok rahatsız edici bir sesin çıkışına yol açar. Özellikle de çamaşır makinesini boşken çalıştırdığınızda bu sesi daha iyi anlayacak. Çamaşır makinesi kazan bilyası dağılmış. Çünkü bu bilyanın gerekli için tüm makinenin sökülmesi gerekli. çamaşır makinesi kazan tamiri  boğazköy çamaşır makinesi tamircisi tarafından bu şekilde süratli ve kaliteli şekilde gerçekleştiriliyor.

Çamaşır Makinesi Kazan Bilyası Nasıl Değiştirilir?

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi ne gerekli başvuruda bulunulmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından çamaşır makinesi servis yapılır alınır. Burada uzmanlar tarafından üst kapak, ön panel ve ardından da makine kazanı tamburdan tamamen ayrılır. Bu işlemlerin ardından özel işlemlerde ile çamaşır makinesinin kazan bilyaları yerinden çıkartılarak, yerine yenisi takılır. Daha sonra makine yeniden toplanıyor, gerekli olan testler gerçekleştiriliyor sonra hazır hazır hale getirilir. Çamaşır makinesinin bilya değişim işlemi çok yüksek derecede işçilik altında bir işlemdir. Dolayısı ile de maliyet bir çamaşır makinesi arıza onarımıdır.Ancak bu durumda da adeta yeni bir çamaşır makinesinden yararlanabilir bir maliyetle karşılama kalmaktadır.

çamaşır makinesi kazan düşmesi tamiri 

Çamaşır makinesi teknolojisinin en temel parçalarından birisini oluşturan kazan, makinenin üst kısmındaki askılar ile alt kısımdaki amortisörler arasında ortada bulunmaktadır

Çamaşır makinesinin kazanının düşmemesi için onu tutan bu parçalardan birisinde veya hepsinde fiziki bir problem meydana gelmesi ile söz konusu olabilir. Kazan askılarının kırılması, amortisörlerin işlevini kaybetmesi işlevini kaybetmesi. Bu durumda herhangi bir durumda olabilir. Bu noktada de çamaşır makinesinin kazan sorununun giderilmesi için çamaşır makinesi kazan düşmesi tamiri merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Uzman teknisyenler tarafından gerekli olan gerekli hazır bulunanlarak, makinedeki arızaların giderilebilmesi mümkün olur.

çamaşır makinesi kazan düşmesi tamiri 

Çamaşır makinesinin kazanının düşmesi durumunda yüksek devir hızlarına çıkabilme kapasitesine sahip olan çamaşır makinesinin kullanımı ciddi güvenlik riskleri içindir. Özellikler bu durumda kullanımının pek mümkün olmasa da kullanılır. Ancak bu durumda çok ciddi bir güvenlik riski oluşur. çamaşır makinesi  kazanının düştüğünün bireysel olarak makinenin içi açılmadan, ön kapakta bulunan son konumda pozisyonlanabilir anlaşılabilir. Üst kısımda gerginlik alt kısımda birikme ve şekil bozukluğu söz konusu ise çamaşır makinesinin kazanı düştüğünü gösterir.

Çamaşır Makinası Tamir konusun da bizler den hem bilgi alabilir hem de tamir işlemini en kısa süre için de giderebilirsiniz. Çamaşır makineleri genellik ile banyolar da bulunmaktadır. Buralar da nem çok olduğu için bozulma olasılığı da hayli fazla olan beyaz eşya cihazları içerisin de yer almaktadır. Bu nedenle çamaşır makinaların da öncelik koymuş olduğumuz yere dikkat etmemiz gerekmektedir. Çamaşır Makinası Servisi olarak yalnızca çamaşır makinalarına bakmıyoruz tabi, bunun dışın da bulaşık makinalarına, buzdolablarına, kombilere, klimalara, ve televizyon gibi diğer cihazlarınızın da bakım onarım ve montaj işlemlerini sizlere garantili olarak sunmaktayız.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi olarak hizmetlerimiz yaşamış olduğunuz il de tüm semtleri kapsayan bir servis ağımız vardır. İmkanlarımız oldukça geniş olup sizlere en kapsamlı şekil de hizmet vermeye yöneliktir. Kurumsa adımlar ilerlemekte olan firmamız sizlere kalitenin ve güvenin tek adresi olmanın rahatlığını yaşatacak ve kalitesini sizlere ispatlayacaktır. Firmamızın şimdiye kadar kendine prensip olarak müşteri memnuniyeti ve güvenini  hedeflemiştir. Bizi bu noktaya getiren de her zaman ve her daim bu anlayışımız olmuştur.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makinaları tamir işlemlerin de sizlere işlerin de en tecrübeli ve en güvenilir personelleri yolluyor ve sizlere en kaliteli ve kalıcı çözümler sunan hizmet veriyoruz. Herhangi bir neden den dolayı arıza yapan çamaşır makinanız dan tam olarak verim alamayacaksınız. Bu durum ilerledikçe cihazınızı hem geri dönüşü olmayan bir yola sokacak hem de sizi maddi ve manevi anlam da sıkıntıya sokacaktır. Çamaşır makinası arızalarınız da ustalarımız sizler için orjinal ve garantili yedek parça sunmaktadır. Bu konu da da kesinlik ile hiç bir edişe duyma dan kapılma dan bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Çamaşır Makinası Servis Fiyatlarımız oldukça uygun olup bütçenizi sarsmayacak fiyatlar dan oluşmaktadır. Sizlere ödemeleriniz de büyük ölçü de kolaylık sağlamaktayız.

boğazköy çamaşır makinesi tamircisi hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz çağrı merkezlerimizi arayarak cihazlarınıza dair her tür bilgileri alabilir ve her konu da aklınız da ki tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Servisimiz tüm beyaz eşya ürünlerine ait cihazlarınıza bakıyor ve tüm arızalarınızı gidererek mağduriyetinizi en kısa süre içerisin de gidermektedir. Beyaz Eşya Tamir Servisimiz her marka cihazlarınızın tamir bakım ve onarımını garantili olarak sizlere sunmaktadır. Sizler de hiç vakit kaybetme den bizleri arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesinin Kazanda Su Bırakması

son yıllarda beyaz eşya teknolojileri son derece önemli bir şekilde günlük yaşantıya şekil vermeye devam ediyor. Fonksiyonelliğinin daha geniş özelliklere ulaşmış olduğu ve beraberinde çok daha düşük su tüketimi gerçekleştirecek yeşil teknolojiyi kazanan çamaşır makineleri çamaşır yıkama işlemlerinin,

elde yıkamaya göre daha kolay ve daha hızlı olduğu kadar daha ekonomik su tüketimiyle çamaşır yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında insanlar tarafından günlük yaşantı içerisinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan çamaşır makinelerinde karşılaşılan tüm sorunlarda ise bölgesel kapsamda profesyonel ve dünya standartlarına uygun servis çözümleri çamaşır makinesi kazanı tamiri merkezi tarafından sunuluyor. Bu şekilde çamaşır makinelerinin her zaman en yüksek verimliliği sunacağı çok uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilmesi sağlanıyor

Çamaşır Makinesinin Kazanda Su Bırakması

Özellikle de çamaşır makinelerinin normal kullanımı esnasında karşılaşılan en popüler arızalanmalardan birisi olan kazan içerisinde su kalması problemi için gerekli olan müdahaleler hızlı ve kaliteli şekilde uygulanarak,çamaşır makinesinin yeniden ilk günkü performans ve deneyiminde yıkama programı sonrasında kazan içerisindeki suyu normal şekilde boşaltabilmesi sağlanabilmektedir. Bu çerçevede çamaşır makinesi kazanı tamiri teknik ekiplerine başvuru gerçekleştirmeden önce çamaşır makinesinin kazanında yıkama sonrası su kalması problemi için pratik bir şekilde uygulanabilecek olan makinenin alt kısmındaki su tahliye filtresine herhangi bir yabancı cisim kaçmasından kaynaklı olarak tıkanma meydana gelip, gelmediği kontrol edilebilir. Burada yabancı cisimden kaynaklı tıkanma mevcutsa kazanda yıkama sonrası su kalabilirken, tıkanıklık giderilerek, sorun kolay bir şekilde çözülebilir.

Çamaşır Makinesinin Kazanda Su Bırakması

Ancak çamaşır makinesinde bu tıkanıklık kontrollüne karşın sorun devam ediyor ise

çamaşır makinesi kazanı tamiri merkezinin iletişi hattı aracılığı ile profesyonel servis çözümü için başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknik ekipler tarafından çamaşır makinesinin öncelikli olarak pompa motorunu kontrol etmektedir.

Eğer pompa motoru arızalı ise yenisiyle değişimi yerinde orijinal yedeği ile gerçekleştirilir. Ancak sorun pompa motorundan kaynaklı değil ise çamaşır makinesinin su tahliye hortumunda kırılma ya da tıkanıklık oluşabileceğinden tıkalı ise tıkanıklık temizlenir.Son olarak ise çamaşır makinesinin program aygıtından pompa motoruna enerji akımının gerçekleştirilemiyor olması olasılığı dolayısı ile enerji taşıyan kablolarda kontrol yapılarak, arızalı olanlar belirlenerek yenisi ile değişimi yine yerinde müdahaleler ile gerçekleştirilir.

Etiketler : boğazköy çamaşır makinesi servisi,boğazköy 2.el çamaşır makinesi,boğazköy çamaşır makinesi tamiri,boğazköy beyaz eşya tamircisi,boğazköy beyaz eşya servisi,beyaz eşya servisi boğazköy

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN