Size bir telefon kadar yakınız
0 541 271 42 16
Dil Seçin
trende

beylikdüzü televizyon tamiri

22.09.2020
701 görüntülenme
beylikdüzü televizyon tamiri
95 / 100

beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü televizyon tamiri  servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü  Televizyon Servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

beylikdüzü televizyon tamiri

Çağımızda en çok kullanılan teknolojik ürünlerin başında Televizyonlar gelmektedir.Hızlı gelişen Teknolojide haliyle Televizyonlarda farklı özellikler ve tasarımlarla teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır.Televizyonların da nihayetinde bir elektronik araç olması arızalanma durumlarını ortaya çıkarmaktadır.Bazen uzun süre kullanımından, bazen kullanıcı hatalarından bazen de Parça arızalarından dolayı Televizyonların bu arızalarının giderilmesi için Teknik Servise veya Televizyon Tamirine İhtiyaç duyulmaktadır.

beylikdüzü TV Servisi

beylikdüzü TV Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir beylikdüzü televizyon tamiri Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir.Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Yanlış Bilgilendirme Kurbanı Olmayın!

Son yıllarda yeni nesil televizyon modellerinin artması ile birlikte eski tip ekran panellerine nazaran daha yeni teknolojilere sahip panelli tv modelleri üretilmektedir.

Özellikle son 6-7 yıl içerisinde üretilen Led, Lcd ekranlı tv modellerinin estetik görünüm sağlamak amacıyla üretilmesi daha hassas olma ve çok sert darbelere maruz kaldığındakırılma ya da çatlama sorununu da beraberinde getirdi.

Tv ekranları diğer bir adıyla tv panelleri marka modele göre dayanıklılıkları değişebilmektedir.Tv servislerinin en çok karşılaştığı sorunların başında tv ekran panel sorunları gelmektedir.

Televizyon ekranı kırıldı, ekran çatladı, tv renkler dağıldı, televizyonda yatay çizgi çıktı, dikey çizgi çıktı vb. sorunlarla karşılaştıysanız bu durum tv panelinde sorun olduğunun habercisidir. Çoğu tv tamircisi panel fiyatlarının çok pahalı olduğunu ve değişimle uğraşmadan tüketiciye televizyonlarını kendilerine getirip 2. el olarak satmalarını tavsiye ediyor. Bunun gibi yanlış yönlendirmeler günümüzde çok yaygın, bu yönlendirmeyi yapan tv tamircileri orijinal panel temin edemediği için müşterilerine bu konuda yardımcı olamıyor ve hatalı bilgilendirmeler yapıyor. Yüzey ekranı hasar görmüş veya çatlamış olan televizyon ekranlarının ve LED ekranı olan tüm cihazların yeniden satın almasına gerek kalmadan ucuz fiyatla ekran değişimi yapılarak kullanım ömrü uzatılabilir.

beylikdüzü televizyon tamiri

Bu durumda çözümler değerlendirildiğinde tv panel değişimi en hesaplı ve akıllı yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Peki kırılan televizyonun ekran değişimini en kısa sürede ve ekonomik nerede yaptıracağız? İşte bu noktada 1995’ten beri kurumsal kimliğini sürdüren beylikdüzü televizyon tamiri müşterilerine en kısa sürede yüksek kalite ve ekonomik fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Kırılan led televizyonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun (Samsung, Philips, Sony, Lg, Arçelik, Beko, Sunny, Vestel, Toshiba, Grundig, Seg, Axen, Panasonic, Regal, Awox, Telefunken, Hitachi ,Woon) orijinal ekran camı değişimi yapılmaktadır. Amacımız tüketicilerin cihazlarını kırıldı sanarak yeni bir televizyon ya da LED ekran içeren yeni bir cihaz almalarını engelleyip sadece ekran (ön cam) değişimi yaparak ekonomilerine katkı sağlayıp yanında olmaktır.

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

beylikdüzü televizyon tamiri, en iyi tamir servisi ve ustalarıyla çalışmaktadır.Uzman beylikdüzü Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla beylikdüzü Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz.Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz.Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.beylikdüzü TV Servisi

beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü tv tamircisi olarak her geçen yıl daha çok gelişmekteyiz personellerimiz geliştirdik,çünkü sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız,sizlere beylikdüzü tv tamircisi olarak sizlere led, lcd bu şekillerle de yardım edebiliriz tek bunlar değil her şekilde hızlıca yardım edebiliriz,sizlere tv hakkın da her türlü şekil hizmet veririz,Dediğimiz gibi her şeyiyle muhteşem olan Tv fiyatlarımızı sitemizden öğrenebilirsiniz,Bizim çalıştırdığımız işçilere sonuna kadar  %100 güvene bilirsiniz nerelerde iş yaptıklarımızı söyleyeceğiz.

beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü nün her bölgesinde beylikdüzü televizyon tamirinden biz sorumluyuz.Yaptığımız tamirleri son dereceye kadar kusursuz yapmaktayız.Daha fazla destek ve bilgi için bizlere 0532 773 32 60 numralı telefondan ulaşabilirsiniz,7/24 aktif olmak üzere her daim sitemizdeki numaradan ayrıcalıklarımızı konuşabiliriz,Bizleri tercih etmeyi asla unutmayın.Yerinde tv onarımı konusunda bizlerden destek alabilirsinizElektronik kart tamiri lcd tv tamir işlemleri 1 yıl garantili olarak servisimiz tarafından yapılmaktadır.

beylikdüzü televizyon tamiri

Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri sunan Firmamız ,Profesyonel Kadro ve Ekipmanlarımızla, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe mahalle ve semtlerine,Her Marka ve Model TELEVİZYON,  OLED TV,  QLED TV,  LCD TV,  LED TV,  PLAZMA TELEVİZYON ,Servis Tamir bakım beylikdüzü televizyon tamiri ve montaj işlerini Profesyonel olarak siz değerli Müşterilerimize sunmaktayız,Yerinde Servis Hizmetlerimizle arızalı cihazlarınızı adresinizden alıyoruz

beylikdüzü Televizyon Tamircisi, beylikdüzü Televizyoncu, beylikdüzü TV Ustası, beylikdüzü TV Servisi, beylikdüzü Tv Tamiri, beylikdüzü Televizyon Servisi, beylikdüzü Televizyon Tamiri

beylikdüzü LED TV TAMİRİ

beylikdüzü Plazma Tv Tamiri

beylikdüzü televizyon tamiri Arızalı televizyonunuzu evden işyerinizden teslim alarak tamiri sonrası gene aynı adrese  teslim ediyoruz,Teslim alınan televizyonla birlikte servis formu sizlere verilerek cihaz teslim alınmakta,Servise alına televizyonun arıza tespiti yapıldıktan sonra buna bağlı olarak arıza masrafı belirlenerek,televizyonun çalışır duruma getirilmesi için gerekli maliyet hesaplanarak sizlere bildirilir onay vermeniz durumunda cihazınız tamir edilir,Kesinlikle onayınız olmadan cihaz tamir edilerek oldu bittiye getirilme durumu yapılmaz.Cihaz tamir edildikten sonra en az bir iş günü teste tutularak sizlere teslim edilir

Parça ve işçilik Garantisi

Cihazınızın tamiri için kullanılan malzeme garantimiz altında olup yapılan işçiliğede garanti vermekteyiz,Bizim tarafımızdan  yapılan tamir cihazın aynı parçadan veya işçilikten kaynaklanan arızası halinde,başka bir firma tarafından cihaza müdahale yapılmadığı takdirde ücretsiz yapılır,Değişen parça bilgisi servis formuna yazılır ve fotoğraflanır belirli bir süre sonra cihaza yapılan tamir işleminin unulmaması açısınadan kayıt altına alınır.

Her marka ve Model Televizyon Tamiri yapılmaktadır

Her maraka ve model televizyonun tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılabilmektedir,Ekranı kırılmış olan her marka ve model güncel televizyonlar tarafımızdan sizlerden ücret mukabilinde alınabilmektedir,Hayatınızın belkide büyük bir bölümünde size refakat eden televizyonunuz mu bozuldu,En kısa süre içerisinde ve kaliteli hizmet sunan servisimiz 2006 tarihinden beri  Hizmetizde…..

beylikdüzü televizyon tamiri

Her türlü arıza beylikdüzü televizyon tamiri tarafından  tamir edilir,Hatta buna son zamanlarda karşımıza çıkan panel arızalarıda dahildir.,Panel arızalarının giderilmesinde %90 oranında başarı kaydeden beylikdüzü televizyon tamiri Tüm semtlere  vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri sunmaktadır.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile her evde artık mevcut olan LED ve LCD TV lerin sık olarak görülen arızaları firmamız tarafından en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. PLAZMA TAMİRİ çok eski bir toknoloji olduğu için tamiri mümkün değildir. Ekibimiz LCD EKRAN TAMİRİ için  tüm bölgelerine serviz araçları ile hizmet vermektedir. LCD TELEVİZYON TAMİRİ konusunda deneyimli ve tekniker, teknisyen, stajyer ve tüm personelimiz ile kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. LCD EKRAN DEĞİŞİMİ maliyeti oldukça yüksek olduğu için servisimiz tarafından önerilmemektedir. Fakat ekran temininde de yardımcı olmaktayız.

LCD PANEL FİYATLARI’nı öğrenmek için  bilgi edinebilirsiniz.

beylikdüzü televizyon tamiri

Sayın Müşterimiz,

Kırık olan Televizyon/Monitörlerin panellerini onarmak bizim işimiz, her türlü geri kazanım için bizi arayın.Arızalı cihazlarınız  çöp olmasın; Onarılamadığını düşündüğünüz panelleri çöpe atmadan önce bizi arayın,Panelde ; Dikey, yatay çizgilenmeler mi var? COF, COG filmleri mi arızalı?Beyaz görüntü mü alıyorsunuz?Işığımı yetersiz?Renkler birbirine mi girmiş?Panelleri Profesyonel ekipmanlar ile uzman kadromuz steril ortamda sizin için onarsın, böylece müşterilerinizin farklı arayışlara gitmesinin önüne geçin.Yeni ürün/malzeme maliyetlerine katlanmayın düşük maliyetler ile siz müşterilerimiz mutlu ediyoruz,Panel değiştireceksiniz diye TV fiyatı kadar ücret ödemeyin;

Panel ya da yedek parça arayışına bizimle verebilirsiniz. Servisinize gelen Televizyonun sadece paneli kırık başka bir sorunu yok ancak panel fiyatı yeni TV fiyatına yaklaşıyor diye müşterilerimiz, piyasadan bulamayacağınız kadar düşük fiyatları sadece bizde bulabilirsiniz.

Panel Onarımı

Sıvı teması, malzeme yorgunluğu gibi sebeplerle, LCD – LED TV’nizin panelinde arıza oluşabilir, böyle durumlarda artık panelinizin arızalı parçalarının onarımı mümkün. Arıza anında, ekranda kararma, dikey bant, dikey çizgiler, renk kaymaları, yatay bant, tek piksel çizgi, ARTI seklinde çizgi gibi muhtelif semptomlar görülmektedir. Bu gibi durumlarda Türkiye genelindeki servislerimize veya ( 0532 773 32 60 ) numaralı telefonumuzdan bize başvurunuz.

Nasıl onarım hizmeti alacağım?

Panel arızası olduğu durumda, televizyonunuzun arıza aındaki fotoğraflarını, ve marka model bilgisini de hazır edin. Bunun ardından yaşadığınız bölgede anlaşmalı servis noktamız olup olmadığını kontrol edin. Anlaşmalı servis noktamız yoksa ( 0532 773 32 60 ) numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İlgili teknik personelimiz cihazın marka model bilgisi, ve arıza resimlerini sizden elektronik posta veya Whatsapp yolu ile ulastırmanızı isteyeceklerdir. Değerlendirmenin ardından %99 doğruluk oranı ile cihazınızın onarılıp onarılamayacağı, ve onarım tutarına dair bir tahmini maliyet bilgisi alırsınız. Cihazın ulaştırılması ile onarım başlar, onarılan cihazın teslim edildiği günden itibaren garanti süresi başlamaktadır.

Garantili Onarım

Yaptığımız tüm onarım işlemlerinde 1(bir) yıl süreyle parça ve işçilikler garanti altındadır. Herhangi bir arıza yinelemesi anında bize başvurmanız yeterlidir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar…

SONY TV LCD LED Ekran tamiri,SAMSUNG TV LCD LED Ekran tamiri,LG TV LCD LED Ekran tamiri,VESTEL TV LCD LED Ekran tamiri,ARÇELİK TV LCD LED Ekran tamiri,BEKO TV LCD LED Ekran tamiri,SONY TV LCD LED Ekran tamiri,TOSHIBA TV LCD LED Ekran tamiri,PHILIPS TV LCD LED Ekran tamiri,SIEMEMS TV LCD LED Ekran tamiri,REGAL TV LCD LED Ekran tamiri,GRUNDIG TV LCD LED Ekran tamiri,TELEFUNKEN TV LCD LED Ekran tamiri,PANASONIC TV LCD LED Ekran tamiri,PREMİER TV LCD LED Ekran tamiri,SUNNY TV LCD LED Ekran tamiri

Marka ve modellere göre sık karşılaştıgımız arızalar samsung UE55ES6140 Let Tv Dikey ve Yatay çizgiler ekranda gölge şeklinde karartılar

!!! DİKKAT DARBE SONUCU KIRIK OLAN PANELLER TAMİRİ MÜMKÜN DEĞİLDİR…

beylikdüzü televizyon tamiri Servisimizde her marka ve model plazma  tv lerin tamir ve bakımı orjinal yedek parça değiştirilerek yapılmaktadır.

beylikdüzü Led Tv Tamiri

LED TV modelleri, görüntü kalitesinde sunduğu farklılıkla diğer modeller arasından bir adım öne çıkıyor. Öyle ki tüm modelleri ultra ince tasarımıyla, 3 milyonda 1 kontrast oranıyla ve ışıklandırma teknolojisiyle dikkat çekiyor ve bugüne kadar izlediğiniz tüm filmleri unutturacak kadar iddialı bir performans sağlıyor. Teknik özelliklerinin bu kadar detaylı olmasından dolayı cihazın kurulumu yapılırken ayrı bir hassasiyet gerekiyor.

beylikdüzü LED TV yetkili servisi  ise bu noktada devreye giriyor ve yılların verdiği tecrübe ile cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. beylikdüzü LED TV yetkili servisleri ayrıca cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken ekonomik kayıplar yaşanmasına da engel oluyor.

beylikdüzü televizyon tamiri

Sınıfındaki iddiasını görüntü kalitesiyle ortaya koyan  LED TV’ler, kurulumu ve işleyişiyle de fark yaratıyor. Renklerin doğru şekilde yansıtılması için yaşam alanının en güzel yerinde konumlanması gerekiyor. Ayrıca belli teknik detaylarda kurulum sırasında öne çıkıyor. Belli adımları kaçırmamak ve hata yapmamak için beylikdüzü LED TV yetkili servisine danışmalı ve onların fikirleriyle hareket etmelisiniz. Aksi taktirde cihazınız kısa süre içerisinde arızalanabilir ya da kullanım ömrü kısalabilir

beylikdüzü Smart Tv Tamiri

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

beylikdüzü Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir.  Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız beylikdüzü Smart televizyon yetkili servisi  güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. beylikdüzü  televizyon tamiri ile iletişime geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

beylikdüzü Led Tv Servisi

LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

beylikdüzü LED tv yetkili servisi cihazınızın  yüksek performans sergilemesi, kesintisiz görüntü kalitesi sunması ve arıza vermemesi için belli dönemlerde   bakım hizmeti vermektedir. Bu bakımlar cihazı olası arıza durumlarına karşı korurken oluşabilecek problemlerin önceden fark edilmesini sağlar ve ekonomik kayıplar yaşanmasını engeller.

Bakımlar sırasında beylikdüzü televizyon tamiri yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

beylikdüzü Lcd Tv Tamiri

beylikdüzü LCD televizyon, diğer modellere göre çok daha hassas yapıya sahiptir. Şık ve modern görünümlerini üst düzey teknolojiyle buluşturan cihazın kurulumu, kullanımı ve bakımları için ayrı bir hassasiyet gerekir. beylikdüzü LCD televizyon yetkili servisi ise tam da bu noktada devreye girer ve tüketicilerin cihazını en doğru şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Cihazı daha uzun süre ve yüksek performansla kullanmak için mutlaka profesyonel ekipten destek alınmalıdır.

Servisimiz beylikdüzü televizyon tamiri televizyon bakımı hakkında da çok önemli bir yere sahiptir.

Televizyonun doğru yerde konumlanması ve kurulumunun hatasız yapılması cihazı yüksek performansla kullanmanın en önemli koşuludur.

Bunu sağlayabilmek içinse profesyonel ekipten destek almalı ve kurulumu, çalıştırılması gibi işlemleri beylikdüzü LCD yetkili servisine bırakılmalıdır.

Kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikler vardır.Örneğin; cihaz yaşam alanının en doğru noktasına yerleştirilmelidir.LCD, TV sehpasına yerleştirilebildiği gibi duvara ya da tavana monte edilebilmektedir.Ancak en doğru yerin neresi olduğuna profesyonel ekiple karar vermek isabet olacaktır.Çünkü belli noktalarda teknik detaylar önem arz etmektedir.

beylikdüzü Projeksiyon Tv Tamiri

Her türlü kullanım için en iyi çözümü sunan projeksiyonlar, LED ışık teknolojisi sayesinde mükemmel bir görüntü sunuyor.

Cihazın kullanım alanı ise hayli geniş, İş yerleri, evler, toplantı salonları ve mağazalar bu cihazı kullanmak için en ideal alanlardandır,Kullanımı oldukça kolay olsa da ilk kurulumunun beylikdüzü televizyon tamiri tarafından yapılması gerekiyor.beylikdüzü Projeksiyon televizyon yetkili servisleri bu noktada tüketicilere yardımcı oluyor ve cihazı kullanıma hazır hale getiriyor.Ayrıca profesyonel destek sayesinde cihazın daha uzun ömürlü olmasını ve yüksek performansla çalışmasına yardımcı oluyor.

beylikdüzü Projeksiyon yetkili servisi montaj aşamasında da müşterilerimize hizmet sunmaktadır.Projeksiyon televizyonları ilk kez kullananlara, yeni model cihaz alanlara ya da farklı bir ortamda kullanacaklara hizmet sunuyor.Kullanımı oldukça kolay olmasına rağmen kurulumu ve montajı için belli bir bilgi ve birikim gerekiyor.Cihazı verimli bir şekilde kullanmak ve görüntüde sorun yaşamamak için,beylikdüzü televizyon tamirinden sadece kurulum için değil kullanımla ilgili de detaylı bilgi almak faydalı olacaktır.

beylikdüzü Tüplü Tv Tamiri

Televizyon 1923 yılında John Logie Baird tarafından icat edilmiştir. İlk önce siyah beyaz ekranla yayınlar yapılmış. Sonra görüntü kalitesi değiştirilip; yerine renkli ekran  televizyonlar çıkarılmıştır. Şimdilerde ise teknolojinin gelişmesiyle tüplü televizyonların yerini yeni özelliklere sahip LCD ve LED televizyonlar almıştır. Yeni televizyonların yerini’ de her geç gün daha yeni kalite ve özellikte televizyonlar almaktadır. Ama bu yeni özelliklere sahip televizyonların olmasına rağmen günümüzde tüplü televizyon kullanan milyonlarca insan var. Ve bu televizyonları tamir iş yerleri’ de tam hız devam etmektedir.

beylikdüzü televizyon tamiri

beylikdüzü Tüplü Tv Tamiri: televizyon arızalı olduğu anlaşıldıktan sonra bir tamir servisine götürülür. Tamirde ilk önce televizyonun şikâyeti sorulur

Sonra cihaz çalıştırılarak arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilip arıza yapan bölümü sökmek içintelevizyonun arka kapağı tamamen sökülür

arızalı bölümü söküler bir elektrik süpürgesiyle ya da kompresörle cihazın bütün tozları alınır sonra cihazın neresinde arıza var diye ölçü aletiyle kontrol edilir.

Yanan patlayan veya sökülen kabloları varsa yenisini takarak kalem lehim ile cihazı sarsmadan işlem uygulanır. Ama kablolar değil de daha büyük parçaları arızalıysa yenisi takılıp yine kalem lehimle azla sarsmadan işlem yapılmaktadır.

İşlem yapıldıktan sonra kenarlarında ya da etrafa lehim kalıntıları dökülmüş ise izoprapül alkol ya da selülozik tiner ile iyice temizlenir.

Kurumasını tamamlayan televizyonun genel temizliği yapıldıktan sonra kapatılır ve test etmek için çalıştırılıp kontrol edilir ve sonra sahibine teslim edilir.

Tabi televizyonun arızasından sonra hiç ellenmeden en kısa zamanda tamire götürmek gerekmektedir.

beylikdüzü televizyon tamiri

İnsanlar ne kadar teknolojiyi takip edip yeni televizyonlar alsalar bile eski tüplü televizyonların yerini tutamazlar. Eskiden  kalan bu tüplü televizyonlar şimdiki yeni LCD televizyonlarından daha çabuk tamir edilmekte ve yedek parçası daha çabuk bulunmaktadır.

SONY TÜPLÜ TV TAMİRİ,SAMSUNG TÜPLÜ TV TAMİRİ,LG TÜPLÜ TV TAMİRİ,PHILIPS TÜPLÜ TV TAMİRİ,SHARP TÜPLÜ TV TAMİRİ,PANASONIC TÜPLÜ TV TAMİRİ,TOSHIBA TÜPLÜ TV TAMİRİ,ARÇELİK TÜPLÜ TAMİRİ,BEKO TÜPLÜ TV TAMİRİ,VESTEL TÜPLÜ TV TAMİRİ,TELEFUNKEN TÜPLÜ TV TAMİRİ,SABA TÜPLÜ TV TAMİRİ,PROFILO TÜPLÜ TV TAMİRİ,THOMSON TÜPLÜ TV TAMİRİ,DIBOSS TÜPLÜ TV TAMİRİ,SEG TÜPLÜ TV TAMİRİ,CREA TÜPLÜ TV TAMİRİ

beylikdüzü Televizyon Servisi

Uzmanlıklarımız

Ekran arızası,Kırık ekran arızası,Ekran tamiri,Kırık ekran tamiri,Panel arızası,Kırık panel tamiri,Ekran değişimi,Kırık ekran değişimi,Kırık panel değişimi,Ekran onarımı,Panel tamiri,Led tv sıvı teması tamiri,Samsung Led tv sıvı teması tamiri,LG Led tv sıvı teması tamiri,Vestel led tv sıvı teması tamiri,Samsung Led tv ekran tamiri,LG Led tv ekran tamiri,Vestel led tv ekran tamiri,Samsung Led tv ekran onarımı,LG Led tv ekran onarımı,Vestel led tv ekran onarımı,Ekranda dikey çizgi var,Panelde dikey çizgi var,Ekranda kararma var,Led tv de ekran kararması var,Samsung Led tv de ekran kararması var

beylikdüzü Samsung Tv Servisi,beylikdüzü LG Tv Servisi ,beylikdüzü Arçelik Tv Servisi,beylikdüzü Beko Tv Servisi,beylikdüzü  Vestel Tv Servisi,beylikdüzü Philips Tv Servisi,beylikdüzü Sony Tv Servisi,beylikdüzü Grundig Tv Servisi,beylikdüzü Seg Tv Servisi,beylikdüzü Sunny Tv Servisi,beylikdüzü Regal Tv Servisi,beylikdüzü Axen Tv Servisi,beylikdüzü Smart Tv Servisi,beylikdüzü Led Tv Servisi,beylikdüzü Lcd Tv Servisi,beylikdüzü Plazma Tv Servisi,beylikdüzü QLED Tv Servisi,beylikdüzü OLED Tv Servisi,beylikdüzü Curved Tv Servisi

Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN