Size bir telefon kadar yakınız
05309707135
Dil Seçin
trende

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

08.10.2020
201 görüntülenme
bahçeşehir grundig buzdolabı servisi
100 / 100

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi,bahçeşehir grundig buzdolabi tamircisi, bahçeşehir grundig buzdolabi servis ücretleri,bahçeşehir grundig buzdolabi lastik değişimi, buzdolapı lambası nasıl değiştirilir,bahçeşehir grundig buzdolabi termostat fiyatları,bahçeşehir grundig buzdolabi kompresör fiyatı,buzdolabı parçaları,buzdolabı tamir fiyatları,buzdolabı koku yapıyor, buzdolabı kar yapıyor,buzdolabı buzlanma yapıyor, buzdolabı yedek parça,buzdolabı su akıtıyor,buzdolabı arızaları,buzdolabı servis ücretleri, buzdolabı kapı contası,buzdolabı kapı lastiği fiyatı,buzdolabı termostat arızası,buzdolabı motoru çalışmıyor,buzdolabı soğutma sorunu,buzdolabı buzluktan su damlatıyor, grundig buzdolabı bozuldu, buzdolabı derin dondurucu soğutmuyor,buzdolabı ses yapıyor,buzdolabı hata kodları,buzdolabı pervane sesi,buzdolabı gürültülü çalışıyor,buzdolabı contası,buzdolabı buzluğu soğutmuyor,gibi sorunların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz

bahçeşehir ilçesinde Kaliteli hizmet ve orjinal yedek parça ile +90 542 262 12 97  bahçeşehir grundig buzdolabi servisi telefonumuzdan 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktayız.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

Hayatımızı kolaylaştıracak birçok ev eşyası bulunmaktadır. Bunlardan biri de şüphesiz grundig buzdolabıdır. Belki de en önemli ev eşyası olabilir. Çünkü besinlerimizi korumaya ve saklamaya yardımcı olan bir alettir.Buzdolabı kullanırken dikkat etmemiz gereken birçok husus vardır. Arıza oluşumunu en aza indirmek için buzdolabı kullanım bilgileri okunmalıdır.

Her zaman ki gibi sebeplerin başında sağlık geliyor. Sağlığımızı korumak adına buzdolabımızın kaliteli olması gerekiyor. Besinlerimizi uzun ömürlü olması hem bütçemiz içinde ciddi yarar sağlar.

Buzdolabının yeri kullanıma elverişli olmalıdır. Duvarın önüne sabitlenecek ise, duvar ile arasında en az 10 cm olması verimli çalışma açısından faydalıdır.Besinlerin buzdolabına yerleştirilme şekilleri de verimli çalışması açısından önemlidir.

Kaliteli buzdolabı üreticilerinden olan grundig ,Türk kadınlarına özel buzdolabı üretme kararı almış. Türkiye iklim şartlarına göre kışlık, yazlık ve mevsimlik besinlerin saklanmasına özel hazırlanmıştır.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

Buzdolabı Modelleri

En çok bilinen Buzdolabı Modelleri; Tek kapılı, Çift kapılı, Buzdolap, Gardrop Tipi Buzdolabı, Solo İnox Buzdolapları, NoFrost Buzdolabı, Ankastre Buzdolabı, Tezgah Seviyesi Buzdolabı, No frost, Difriz ve Derin Dondurucu, Buzdolabı Neofrost, Ankastre Derin Dondurucular.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

Tüm elektrikli aletler gibi beyaz eşyalarında doğru şekilde montajının ve düzenli bakımının yapılması gerekir. bahçeşehir ilçesinde ki işletmemiz bahçeşehir grundig buzdolabı servisi,bahçeşehir grundig buzdolabı tamircisi ,montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır.

Herhangi bir sorun oluştuğunda bahçeşehir grundig buzdolabı servisi  ile irtibata geçerek sorununuzu bize iletebilirsiniz. Bu sayede firmamız beyaz eşya cihazlarınızın veriminin artmasını sağlıyor ve size daha kolay bir yaşam sağlamış oluyor.

Gıdaların soğutulması ve daha uzun süre gıdaları sıcaktan muhafaza etmek için ihtiyaç duyulan grundig buzdolapları, mutfaklarda demirbaş olarak kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesidir.

Her yaşam alanında mutlaka bulundurulan grundig Buzdolapları, yiyecekler ve içecek gibi gıda malzemelerinin bozulmadan uzun zaman tüketilmesine imkan verir.

grundig dayanıklı ev aletleri ürettiğini sloganında da ilan etmiş olsa da uzun zaman çalıştırılan Buzdolapları bazı sorunlar çıkartabilmektedir.

Bazen nadiren de kullanıcı hatası arızaların oluşmasına neden olur. Daha çok uzun süreli kullanıma bağlı Buzdolabı beyaz eşyalarında teknik destek alınmasının mecburi olduğu arızalara rastlanabilir.

Buzdolabının arıza yaptığı süre zarfı, özellikle yaz aylarında ise yiyeceklerin ve içeceklerin bozulacak olması grundig Buzdolabı kullanıcısı olan kişiler tarafından tedirginlik ile karşılanmaktadır.

Böyle bir durum yaşandığında, müdahalenin hızlı şekilde gerçekleşmesi ev ve iş sahiplerini büyük bir mağduriyetten kurtarmaktadır.

Beslenmenin sürdürülebilmesi için gerek duyulan buzdolaplarının arızaları genellikle kendiliğinden gelişir. Buzdolabı arızalarının sürekli oluşmasını istemiyorsanız periyodik olarak buzdolaplarınızın bakımlarını yılda bir kez olmak üzere yaptırırsanız arızaların önüne geçebilir, üstelik grundig buzdolabınızın ömrünü daha çok uzatabilirsiniz.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

Buzdolabınızda bakıma muhtaçtır, aynı arabanız gibi motorunuz gibi bakım yapılarak daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Bu sebeple buzdolabınıza bakım hizmetleri alabildiğinizi firmamızın bu hizmetleri sunduğunu bilmenizi isterim. Bakım hizmetlerinde buzdolabınızın arka petekler indeki tozları temizliyoruz,

Buzdolabınıza gaz ilavesi yapıyoruz, fan motoru gerekirse yenileniyor gerekmezse fan motoru yağlama hizmeti sunuyoruz. Yani sizlere en kısa sürede bakım hizmeti vererek yardımcı oluyoruz.

bahçeşehir bölgesinde en iyi hizmet kalitesini sunan bahçeşehir grundig buzdolabı servisi alanında uzman servis elemanlarıyla en iyi müşteri memnuniyeti sunar. Sizde en iyi müşteri memnuniyetinden yararlanmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

☎️ 0 542 262 12 97  numaralı iletişim hattımızdan haftanın 7 günü arayabilir bahçeşehir grundig buzdolabı servisi cağırabilirsiniz Tüm keşiflerimiz ücretsiz olup yerinde hizmet anlayışımız mevcuttur.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi özel araçları ile arızalı ürününüzü evinizden alır ve sorunu gideri giderildikten sonra evinize teslim eder. Sizde en üstün hizmet kalitemizden yararlanmak istiyorsanız müşterimiz olmanız yeterli olacaktır.Yılların getirdiği deneyimi sizlerle paylaşıyor ürünlerinizi sorunlarını kısa sürede çözüyoruz. Servis dahilinde değişen parçalarınız 1 yıl garantili olup arıza vermesi durumunda hiçbir ücret alınmadan değişim yapıyoruz.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

Donanımlı servis araçları ve tecrübeli teknisyenleri ile grundig marka beyaz eşyalarınızı yedek parça ve işçilik garantisiyle özenle onarımını gerçekleştiren bahçeşehir grundig buzdolabı servisi, yıllardır memnuniyet konusunda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.Eviniz için önemi büyük olan ve arızalanan grundig buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, derin dondurucu, fırın, kombi, ve klima gibi ürünleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.Güvenilir Uzman bahçeşehir grundig buzdolabı servisi Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz

grundig Buzdolabının Arızalanmasına Neler Sebep Olur

grundig Buzdolabının Arızalanmasına Neler Sebep Olur derseniz Buzdolabı aralıksız yani sürekli kullanılan beyaz eşya ürünleri arasında yer almaktadır. Buzdolapları beyaz eşya grubunun en hassas ve düzgün kullanılması gereken ürünlerindendir çünkü devamlı elektrik ile çalışmaktadır.

Buzdolabının arızalanma sebepleri arasında elektrik problemleri ve hatalı kullanımlar yer almaktadır.

grundig Buzdolapları dayanıklı olarak tasarlamış olsa da, zaman içinde kullanım süresine bağlı olarak bazı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar kısaca şöyle sıralanabilir;

Buzdolabınızın çalışmaması,Yeterince soğutmaması,Sık gürültü çıkarması,Su akıtması ve sızdırması,Buzlanma ve karlanma Yapması.

Buzdolabı kapısı kapanmıyor
İç rafları veya kapı raflarını çıkardıysanız yerine tam oturmamış olabilir ve kapının kapanmasını engelliyor olabilir. Rafları yerinden çıkarıp tekrar yerleştirmeyi deneyin.

Büyük bir tencere ve kapı rafındaki büyük bir şişe içecek gibi malzemeler birbirine değdiğinde kapının kapanmasına engel olur. Buzdolabının içini, kapı raflarındaki yiyecek ve içecekleri düzenleyip tekrar kapatmayı deneyin.

Kapı fazla açık kalmış ve lastikler birbirine yapışmıyor olabilir. Bu durumda sıcak hava içeri girer ve soğutma azalır. Bir bezi sıcak su ile ıslatıp, lastikleri sildikten sonra kapağı iki saat boyunca açmayın. Lastikler yumuşayarak birbirine yapışacaktır.

Bununla birlikte kapı açık kaldığı sürece, kapı açık alarmı çalmaya devam edecektir.
Buzdolabı Soğutmuyor ise Neler Yapılmalı

Önce buzdolabınızın içini tamamen boşaltın,Sonra dolabın fişini çekin,4 saat kadar fişi çekili şekilde bekletin,Bu sırada buzdolabınızın kapağını kapatmayın, kapak açık olsun,4 saat bekledikten sonra buzdolabınızın fişini yeniden takın ve soğutma olup olmadığını kontrol edin,Buzdolabınız çalışırken kapakları ve kapak lastiklerini kontrol edin,Buzdolabınızın lastiklerinde esneme varsa eğer dışarıdan hava aldığı için soğutma yapmıyordur,Bu şekilde buzdolabınız soğutmadığı gibi içerisinde yer alan besinlerin de erken bozulmasına neden olabilmektedir

Lastiklerin esneyip esnemediğini anlamak için; buzdolabınızın kapağını kapatmadan arasına bir kağıt yerleştirin. Sonra kapağı kapatın. Buzdolabı kapağı kapanmıyor ise linkten bilgi alabilirsiniz. Buzdolabınızın kapağını kapattıktan sonra eğer kağıdı çok kolay bir şekilde çekebiliyorsanız buzdolabınızın lastiklerinin değişmesi gerekir. Kağıdı çekemiyorsanız lastiklerinde esneme ya da sorun yok demektir.

Buzdolabının soğutma yapmamasının temel sebeplerinden biri de üst fanıdır.Buzdolabınızı kapattıktan sonra iç kısmında bulunan düğmesine basın. Düğmeye bastığınızda ses gelmiyorsa eğer fan çalışmıyordur. Buzdolabı fanı neden çalışmaz adlı makalemizden fan arızaları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Bu tür uygulamaları ve kontrolleri servis öncesi gerçekleştirmeniz gerekir. İşlemlerden sonra yine de buzdolabınızda çalışma durumu olmazsa eğer bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ni çağırma vakti gelmiş demektir.

Buzdolabı Neden Soğutmaz

Bu durum birçok etmene bağlıdır. Cihazın ancak yerinde görülerek arıza tespitinin yapılması gerekir.

Mutemel arızalarda buz dolabı motorunun arızalanmasıda yer almaktadır. Bu konu için Buz dolabı motoru neden arızalanır  konumuza göz atmalısınız.

Muhtemel Sebepler Neler Olabilir?

İç düğmesine bastığınızda fan çalışmıyorsa fan arızası vardır. Fanın değişimi gerekebilir,Buzdolabınızın filtresinde tıkanma olabilir,Kompresör arızalanmış olabilir,Buzdolabınızın arkasında yer alan evaporatörün üst kısmı karlanmış olabilir,Buzdolabınızın rezidansları yanmış olabilir,Zamanlayıcı olan buzdolaplarında zamanlayıcı sorunu olabilir,Gaz borularında gaz sızıntısı olabilir,Buzdolabınızın diğer borularında tıkanma durumu olabilir.

Tabi bu sıralanan durumlar muhtemel arıza durumlarıdır. Net arıza tespiti ancak cihaz yerinde görülürse yapılabilir. Bu gibi durumlarda cihaz arıza durumuna bağlı yerinde çözümlenebilir veya atölye şartları altında onarım uygulaması gerekebilir.

Ancak önemli olan işi uzmanına bırakarak profesyonel yardımı almanızdır. Bunun için de mutlaka bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ile görüşerek yardım alın.

bahçeşehir grundig buzdolabı kart tamiri

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi

bahçeşehir grundig buzdolabı kart tamiri,kart arızası, kart tamiri, elektronik kart onarımı, kart değişimi gibi konular için bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ☎️ 0542 262 12 97  numaramızı arayarak detaylı fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Akıllı ev aletleri olarak bilinen ve teknolojinin ilerlemesi ile oldukça önem arz eden kullanımı da devam eden buzdolabı cihazlarını neredeyse her evde görmek mümkün. Buzdolabı cihazları hem tasarruf sağlayarak hemde aynı zaman da bir çok özelliği bulunarak yiyeceklerin korunmasını, taptaze kalmasını sağlayan cihazlardır. Fonksiyonel özelliklere sahip beyaz eşya cihazları aynı zaman da buzdolabı cihazları örnek olarak yiyeceklerin daha uzun süre taptaze kalmasını ve muhafaza olmasına yardımcı oluyor.

Buzdolabı cihazlarında bazı önem arz eden parçalar mevcuttur. Buzdolabı cihazlarını aslında bir bilgisayara da benzetebiliriz. Bu durum da ise buzdolabında bulunan bu parçalar oldukça önem taşır. Örneğin elektronik kartı ve kompresör parçaları. Bu parçalar buzdolabının beyni gibidir. Zaten öyledir de.

Özellikle buzdolabı elektronik kartı oldukça önemlidir. Buzdolabı cihazlarında bulunan ana kart, elektronik kart arızası meydana geldiğinde buzdolabı cihazlarındaki çalışma işlemleri durur, buzdolabı cihazının çalışması engellenir. Bakılmadığı zaman ise daha fazla hasar meydana gelebilir. Buzdolabı cihazlarında öne gelen markaların yanı sıra diğer alt ürün markalarında da arıza meydana gelebilir. Buzdolabı ana kart tamiri için bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ile en kısa sürede kaliteli olarak hizmet alabilirsiniz.

Buzdolabı Motoru Neden Çalışmaz

Her mevsim kullanılan buzdolaplarında karşılaşılan en önemli arızalardan biri motor arızasıdır. Buzdolabı motoru neden çalışmaz? Kullanıcı olarak servis öncesi yapılabilecek bir işlem ya da uygulama var mıdır? Hangi durumlar söz konusu olabilir? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Bu arıza durumunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz hiçbir işlem yoktur. Klima motorunun çalışmamasının teknik sebepleri vardır. Yani arıza durumları söz konusudur. Bazen klimalar motor çalışmasına rağmen soğutma yapmaz. Tabi farklılık gösteren diğer arıza durumları da vardır.

Starteri arızalanmış olabilir. Buna bağlı olarak buzdolabı kısa devre yapar.

Buzdolabınızın dış yüzeyinde aşırı bir sıcaklık durumu varsa eğer motor pompalama işlemini yapamıyor demektir. Bu durumu anlamak için; buzdolabınızın arkasında bulunan bakır tellerden ve buzluğun içinden gelen “tıs” sesini dinlemelisiniz.

Hermatik kompresörde sorun olabilir.

Kondanserde yıkanma veya soğutucu akışkanda azalma olabilir,Elektrik aksağında sorun olabilir.Muhtemel arıza durumları bu şekilde sıralanabilir. Ancak yine de sorunu yerinde görerek net bir teşhis yapmak gerekir.

Buzdolabı Motoru Çalışıyor Ancak Soğutma Olmuyorsa

Buzdolaplarında soğutma sistemi gaz yolu ile olmaktadır. Bakır tellerden gaz kaçırdığı için soğutma olmuyor olabilir. Bu durumda cihaza gaz yüklenmesi gerekir.

Buzdolabının kapı fitilleri eskimiştir. Bu yüzden dolap içindeki soğuk hava dışarıya kaçıyor olabilir. Bu nedenle de soğutma yapmıyor olabilir. Bu durumda kapı fitillerinin değişimi gerekir.

Deep Freeze bölümünde karlanma neticesinde ısınma olabilir. Deep freeze’deki karlanmanın sebebi üst kapak fitillerinin eskimesidir. Bu sayede içeriye ısı alır soğutmayı da yapamaz. Üst kapak fitilleri değiştirilirse sorun düzelecektir.

Tabi bu durumlar dışında buzdolabının soğutmaması farklı etmenlere de bağlı olabilmektedir. Bu etmenleri sıralamak gerekirse

Diğer Arıza Durumları

Buzdolabı taşındıktan sonra bu sorun oluştuysa eğer taşıma sırasında bakır teller zarar görmüş olabilir,Buzdolabı taşındıktan sonra bu sorun oluştuysa eğer taşıma sırasında darbe almış olabilir,Buzdolabı sigortası atmış olabilir,Buzdolabının fişini takmış olduğunuz prizde sorun olabilir,Buzdolabınızın fişinde sorun olabilir,Kondanser toz ve yabancı cisimler ile kirlenmiş olabilir.Belirtilen bu bilgiler kullanıcının bilinçlenmesi amacı ile teknik servis ekibinin de gözden kaçırdığı bir durum olmaması sebebiyle aktarılmıştır. Kullanıcı olarak hiçbir uygulama ve işlem yapmadan işi bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ne  bırakarak mutlaka uzman yardımı almanızı tavsiye ediyoruz.

Buzdolabı Kartı Ne İşe Yarar

Akıllı ev aletlerinde ve bir çok cihazda bulunan ana kart parçaları cihazların çalışmasını, özelliklerinin sağlanmasına yardımcı olur.

Buzdolabı ana kartı veya buzdolabı elektronik kartı olarak bildiğimiz sistem parçası da cihazın beynidir. Tıpkı kombilerde ve diğer ev aletlerinde olduğu gibi, cihazın fonksiyonları ve özellikleri de bu merkez tarafından yönetilir.

Bu kartın bozulması da cihazın çalışmaz hale geleceğini, buzdolabı cihazının çalışmayacağını gösterir. Örneğin buzdolabı soğutmayı keser, çalışmaz ve bir çok hasar meydana getirmeye başlar.

Ana kart bozulduktan sonra ilk olarak soğutma yapma özelliği ortadan kalkar. Yani buzdolabı soğutmaya devam etse bile bunun ayarını yapmak oldukça zor olabilir. Yani cihaz oldukça fazla soğutma yapmaya da başlayabilir.

Gereğinden fazla soğutabilir, su akıtabilir, ses yapabilir, buzlanma yapabilir veya ısıyı eşit yaymakta zorlanarak buzların erimesine, yemeklerin bozulmasına sebep olabilir. Fakat aynı zamanda buzdolabı cihazında bu arızaların meydana gelmesi yüksek olasılık ile ana kart arızası olduğuna işaret etse de başka arızalar da meydana gelmiş olabilir. Arıza tespiti yapmak için bahçeşehir grundig buzdolabı servisi nden bir usta talebinde bulunmanız gerekir.

Eğer ana kart, elektronik kart parçasında arıza var ise bu durumda buzdolabı kartının değiştirilmesi ya da tamir edilmesi gerekecektir.

Buzdolabı kart arızası oldukça önemli bir arızadır. Ve arıza meydana geldiğinde mutlaka bir buzdolabı servisinden yardım almanız gerekir. Buzdolabı kart değişimi veya onarımı yapan servisimiz aynın gün hizmet verir. Marka fark etmeksizin garanti süresi dolmuş buzdolabı ana kart değişimini orijinal parça değişimi yaparak 1 sene garanti sağlamaktadır.

Buzdolabı Kartı Tamir Edilir Mi

Buzdolabı cihazları her anımızda kullanılan ve oldukça önem arz eden farklı marka ve modeller de kullanımı devam eden cihazlardır. Bildiğimiz üzere bu yazımızda buzdolabı kart, ana kart, elektronik kart arızasından bahsediyoruz.

Buzdolabı cihazlarında meydana gelen kart arızası tamir edilir mi?

Kullanıcıların oldukça merak ettiği bir sorudur. Buzdolabı cihazlarında meydana gelen elektronik, ana kart arızası fonksiyonlarını eskisi gibi göstermesi için tamiri yapılabilir.

Fakat ana kart yandıysa mutlaka değişimi gerekmektedir. Yanan bir parçanın tamiri olmaz. Aynı zaman da ana kart tamiri alanında uzman ve teknik ustalar tarafından yapılsa da, kısa bir süre sonra yine aynı arızaları meydana getirebilir, tekrar sorunlar meydana gelebilir.

Bu demek oluyor ki ana kart parçası alanında bahçeşehir grundig buzdolabı servisi tarafından parça değişimi yapılırsa daha garantili olacak, ve buzdolabı cihazında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Buzdolabı ana kart değişimini alanında ehli ve uzman teknik ustalarımız en kısa sürede yapıyor ve aynı zaman da oldukça kaliteli hizmet sunuyoruz. Detaylı bilgi için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Buzdolabı Kartı Neden Yanar

Buzdolabı cihazlarında meydana gelen ana kart arızası veya kart yanması durumunda değişimi veya onarımı gerekir. Fakat ana kart parça değişimi olması daha garanti olabilir.

Buzdolabı kart yanmasının farklı sebepleri olabilir. Ana kart yanması durumunda ise ancak ana kart değişimi yapılarak bu sorun giderilir. buzdolabı cihazları sürekli çalışır halde oldukları için bazı durumlarda elektriklerin gitmesi veya buzdolabı cihazları elektronik cihazlar oldukları için elektrik yükünden dolayı buzdolabı cihazı tamamen çalışmayabilir, veya işlev göstermeyebilir.

Buzdolabı cihazlarının çalışmaması durumunda bahçeşehir grundig buzdolabı servisi  tamir yardımı alınması gerekir. Aynı zaman da usta geldikten sonra arıza tespiti yapıldıktan sonra ana kart yanmış ise eğer, zaten ana kart yanması genelde buzdolabı cihazlarında meydana gelebilir, ustalar ise bu durum da kart değişimi işlemi yaparak buzdolabı cihazının çalışmasını sağlar.

Elektrik enerjisi fazla gelmesi veya az gelmesi durumunda kart yanması meydana gelmesi durumunda kullanıcıların müdahalesi olmadan teknik bir ustadan mutlaka yardım almalısınız. Garanti süresi dolmuş buzdolabı cihazlarının ana kart yanma arızalarında bizlerden servis hizmeti alarak aynı gün cihazınızın ana kart değişimini yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı Kart Tamiri/Değişimi Yapan Servisler

Buzdolabı cihazları hayatımızın bir parçası ve gereklilik haline gelen cihazlar olmak ile beraber zaman zaman arıza meydana gelebilir. Buzdolabı cihazlarında meydana gelen arızaların onarımı zor veya kolay olabilir.

Buzdolabı cihazlarında farklı nedenlerden dolayı arıza meydana gelmesi hemen hemen bütün markalarda aynıdır. Aslında arıza meydana gelmesi markanın kalitesiz olması ile alakalı değildir.

Kullanıcı hataları, teknik hatalar, dış etkenlerden dolayı meydana gelen arızaların sonucunda ise oldukça can sıkıcı durumlar yaşanabilir. Buzdolabı cihazlarının çalışmasını sağlayan nitekim beyni gibi olan elektronik kart veya ana kartı ise oldukça önem arz etmektedir. Arıza meydana getirmesi veya yanması durumunda mutlaka alanında uzman ve teknik bir ustadan yardım alınması gerekir.

Buzdolabı ana kart değişimi veya onarımı gibi hizmetler almak istiyorsanız tam aradığınız servis burası olabilir. Bazı seyyar buzdolabı servisleri orijinal parça değişimi yapmayıp, yanlış kart tamiri yaparak cihazın daha fazla hasar görmesine neden olur.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi ise uygun fiyatlar ile orijinal kart değişimi veya tamiri yaparak buzdolabı cihazınızın eskisinden daha verimli çalışmasını sağlar. Garanti süresi dolmuş cihazlarınız için iletişim numaramızı arayarak tamir konusunda bilgi ve usta talebinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri Ustaları

Buzdolabı elektronik kart ana kart tamiri yapan ustalarımız haftanın her günü 08:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Geniş kapsamlı olarak çalışan buzdolabı servislerimiz farklı il ve ilçeler de alanında uzman ve teknik aynı zamanda işinde ehli ustalar ile buzdolabı cihazlarında meydana gelen arızaların onarımı ve tamiri ile hizmet sağlar.

Buzdolabı kart değişim ve tamir işlemleri her servisin ve her ustanın yapacağı bir iş değildir. Oldukça zaman alabilir, yanlış bir işlem sonucunda cep yakacak hasarlar meydana gelebilir. Bu konuda ustalarımız ise orijinal parça değişimi yapar ve parça garantisi için 1 sene süre verir. Ödeme yapmadan önce ise kesinlikle servis fişi almayı unutmayınız.

Zaman zaman meydana gelebilen kart değişimlerinde kullanıcılar farklı servisleri arayarak kart değişimi için fiyat ve detay almak ister. Veya aynı zaman da tamiri yapılıyor ve yapılacak durumda ise servis talebinde bulunurlar.

Garanti süresi dolmuş marka fark etmeksizin buzdolabı ana kart değişimi, kart değişimi, elektronik kart tamiri/değişimi gibi hizmetleri sunuyoruz. bahçeşehir grundig buzdolabı servisi arayarak usta talebinde bulunabilir, buzdolabı cihazlarınızın parça değişimlerini veya onarımlarını sağlayarak seneler boyu kullanım sağlayabilirsiniz.

bahçeşehir grundig buzdolabı Orjinal Yedek Parça

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi 7 gün 24 saat arayabileceğiniz Beyaz Eşya Servisimiz 1 Yıl Yedek Parça garantisi vermektedir.Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz.Yedek parçalar firma fabrikasından temin edilmektedir.

bahçeşehir grundig buzdolabı servisi kaliteli ve güvenilir bir ekipten oluşmaktadır,İşinde uzman ekiplerden oluşmaktadır,garantili yedek parça hizmeti vermektedir, 7/24 hizmet vermekte olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır, acil servis araçlarıyla bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşabilmektedir.orjinal yedek parçaları en uygun fiyat avantajı ile sizlere sağlamaktadır. bahçeşehir grundig buzdolabı servisi aramadan önce lütfen elektrik fişinin takılıolup olmadığını kontrol ediniz.

Etiketler : bahçeşehir grundig buzdolabı servisi,grundig buzdolabı tamircisi bahçeşehir ,grundig buzdolabı servisi bahçeşehir , bahçeşehir buzdolabı tamircisi, grundig beyaz eşya servisi bahçeşehir , bahçeşehir buzdolabı servis,bahçeşehir Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Tamircisi bahçeşehir , Buzdolabı Servisi bahçeşehir ,grundig bahçeşehir Buzdolabı Tamircisi, Beyaz Eşya Servisi bahçeşehir ,bahçeşehir Buzdolabı Servisi,bahçeşehir grundig buzdolabı kart tamiri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN